| Dara a răspuns:

:)) Foarte tare! Am gasit si eu ceva, sper sa-ti placa;)
http://www.youtube.com/watch?v=zz1Lk04v7Sc

6 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

laughing Noi radem aici si ei isi rup capetele laughing
Bubulina mi-ai inveselit ziua astazi happymersibig grin

| Dara a răspuns:

O, da, si mie mi-a placut faza aia laughing Copiii au niste talente cateodata... Oricat de amuzanti ar fi adultii, cand sunt in competitie cu cei mici, pierdhee hee
In filmuletul postat de tine mi-a placut blocajul de la banda rulanta si faza imediat urmatoare cu cel care dadea caramizi de pe acoperis, celalalt saracu' a picat ca lovit de trasnet laughing nu-i frumos ca rad big grin

| Dara a răspuns:

Pe asta il stii? E ceva mai vechi, dar eu ma distrez foarte tare de fiecare data cand il revad :)
http://video.alege.net/filme-funny-ro-177-Radeti-pana-nu-mai-puteti.html

Janina
| Janina a răspuns:

Ce dureri or fi avut aia si noi murim de ras rolling on the floor

| BUBULINA explică:

Aoleu dara a fost tare faza aia cu copilasu care vroia sa arunce pisica in apa si a cazut ellaughing ce blegutz

| BUBULINA explică:

Auchiiiiiiiiiii ha ha dara ce tare a fost laughing)uite asa ne mai inveselim si noilaughing)