| NekoÎLiubeştePeLilSheanPeAlDoileaCont a întrebat:

Acea fetita distrusaă psihic numită LadyJ2 vrea să ne contamineze cu biberoanele ei! Haideţi să-i votăm toate răspunsurile cu "Stupid" şi "Nefolositor" şi să-i raportăm întrebarile, poate aşa va înceta. Cine e de acord cu mine?

Răspuns Câştigător
| Yep a răspuns:

Daca raportati intrebari in numar excesiv va fi posibil sa fiti suspendati VOI.In plus de ce sa o bagam in seama? Vad ca deja a devenit vedeta pe TPU.ro.Voi ati facut-o vedeta, acum nu mai puteti sa scapati de ea.

9 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Deja facem asta

| Jazzooohs a răspuns:

ATENTIE! LadyJeg2 si-a schimbat numele in ÎlIubescPeJustinBIEBER phbbbbt
aaa si vorba lui @7h30 eu nu cred o iota din ce raspunsuri a dat. straight face a vrut numai sa se dea drept LadyJeg
adica...frate! totusi nu cred ca cineva ar putea scrie cacaturi d-astea si sa mai fie si adevarate (scuzati-mi exprimarea) laughing

| TeoPT a răspuns:

Sunt 99% sigur că LadyJ2 este un cont făcut la mișto ca să vă enerveze, nicidecum vreo fană înfocată a lui Biberon.

Baftă

| レクス a răspuns:

@LadyJ2 o_o...Tu chiar nu vrei sa intelegi?straight face"Iubiti`l pe JB"? Da ce pana mea fata?straight faceSuntem obligati sau ce?straight faceTu esti dereglata sus la capsorstraight faceMai da`te cu uleistraight face

| DeeDee a răspuns:

Da, hai sa sarim toti pe un user care nu ne place, ca asa ne dovedim inteligenta superioara *rolls eyes*

| BoGhDaN a răspuns:

Facem de mult asta chiar esti in urma

| Kenny a răspuns:

I don't care I love LilShean toolove struck

| ÎlIubescPeJustinBIEBER a răspuns:

Puteţi să faceţi ce vreţi. Tot nu voi înceta niciodată. Nu vă convine? Părăsiţi TPU. Puteţi să îmi raportaţi întrebările. Nu am să pun prea multe. Dar răspunsurile nu trec aşa. Puteţi să raportaţi un răspuns. Mi se şterg. Dar, dacă primesc un email, şi dau un reply, şi zic că nu aveţi nicio scuză ca să mă raportaţi, cei care mi-au raportat întrebarea nu vor mai putea raporta NICIODATĂ. Să revenim la discuţiile noastre: IUBIŢI-L PE JB!

Întrebări recente