| eternalAenigma a întrebat:

Acesta este fratele meu! mi-a spus sa va salut si sa il urmariti cu placere http://www.youtube.com/watch?v=6PCwYzCWuFE&feature=relat ed

7 răspunsuri:
| rolfenstein a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=fkgeK0o7fJc&feature=related vad ca fratele tau le are bine si cu sportul.

| soraluisatan a răspuns:

Pai n ai zis u ca ai iesit de la psihiatrie? doar trebuie sa iti semene si fratelelaughing

| Kittynika a răspuns:

Fratele tau? Asa bine va asemanati?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce dracu e amuzant la asta?! DND imi caut rasul.

| Dreacu a răspuns:

laughing ajutal doamne ÎÎÎÎmacar nu mai da retardati din astia pe pamant...