| Trinitas a întrebat:

Acum ca mai e putin si incepe scoala vreau sa va fac o dedicatie:

http://www.youtube.com/watch?v=sQyYiEnhwG8

Observati spiritul libertin al acestei autiste aaa asta artiste, Ralookas de la Timisoara. Mie mi se pare ca reflecta perfect spiritul tineretului, plictisit de regulile absurde si de normele societatii care mutileaza libertatea oamenilor. Eu propun sa facem un protest si sa folosim asta ca imn.
Nu stiu de ce, dar am simtit nevoia sa scriu in loc de Raluca de la Timisoara, Raluca de pe Targu Ocna.;))
(Unde dracu vede robotu' prea multe puncte de suspensie?)

10 răspunsuri:
| Millis a răspuns:

Wtf, m-i s-au spart boxele

| totGumã a răspuns:

laughingCe porcarie...mai bine nu dadeam click!

| Șâret a răspuns:

Damn, she's so hot!

| CautNume a răspuns:

Observam.e cea mai misto manea care am auzit-o big hug (cu toate ca nu ascult manele si nu am auzit in viata mea o manea de buna voie decat din cauza vecinilor care asculta uneori asa ceva la maxim)ce ma se compara asta cu Eminem, Rihanna, Bon Jovi, Katy Perry? aia nici nu au talentlaughing
acum serios
oare cine a putut da "like"? silly

| Natassha a răspuns:

Cum ai dat de curca asta oparita?

| AlQaeda a răspuns:

Bullshit 100%

| Bogdanux a răspuns:

Dude, nu iar panarama aia...

Am avut cosmaruri o saptamana intreaga cand am vazut-o prima data pe cocalari.com

| NeverAlone a răspuns:

Cat autotune pe capul ei

| DaVà a răspuns:

Amu` nu dau că ascult Paraziţii După ce termin cele 21 de albume o s-o ascult big grin

| Element25 a răspuns:

Ba,asta face Timisoara de mirul lumii straight face