| anonim_4396 a întrebat:

Acum e ora 6 : 00, la mine, ok, se poate eu sa-l plagiez putin te Croampa fiindca vreau sa va dau niste intrebari la unii, sper ca nu te superi, nu cred. Deci daca intrebarea e cu tenta negativa si nu raspundeti atunci raspunsul e "DA" iar daca intrebarea e cu tenta pozitiva si nu raspundeti raspunsul e "NU".

1. Daisuki, suntem prieteni? Te-as mai intreba ceva doar ca unii o sa se supere, dar gata.
2. Depress cata bunatate mai ai in tine? Ca nu am mai vazut asa fenomen pana astazi.
3. Killme, ma crezi prost? Dar terog spune-o cinstit, si nu ma consola ca deja ma enerveaza acest cuvant.
4. Croampa esti suparat ca ti-am furat ideea? Dracul de mine.
5. Minerva, esti ipocrit, il urasti pe Alexandru Andrei si pe cel care ne-a tradat? cred ca GreyN dar nu ma supar, toti se scapa la barfe cateodata, chiar si eu.
6. Sweety, o invidiezi tu, din toata inima pe Daisuki?
7. Freak, ce esti?
8. Zombalaule, ti-am multumit ca mi-ai dat acest gif?
http://i.imgur.com/s5GHbQF.gif, atunci iti multumesc, oricum esti preferatul de meu de la T/A.
9. Imperatrix, esti Lady Gaga? (DA)
10. Katal1n, ce faci?
11. Cartofule, nu tii rusine, sa-ti bati joc de Dumnezeu? si nu-i de ras.

43 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

10.Bine,tu? Am luat premiul 1 (singurul din clasa cu premiu) si ma gandesc cu ce sa ma imbrac la decernarea acestuia...
Mai sunt si singurul din clasa acolo (eu am 9, 56, colegii nici macar 9 ca sa ia mentiuni...) Ma duc singur ca un... LOL

In rest nimic nou.Inca imi revin dupa ce Daisy a zis ca am 14 ani T_T
O sa mor de plictiseala in curand... (Nope, e vacanta ce naibahee hee )

Ps: Giful ala... rolling on the floor)
Incerc eu sa raspund la alea daca nu are de gand nimeni
1.Nu cred. Poate...
2.Multa.
3.Da.
4.Poate.
5.Nope,Minerva e de treaba, ce ai cu el?
6.Asa pare, doar pare.
7.Fiinta umana
8.Giful asta. Deci acum stim vina cui este ca il pui la fiecare raspuns de la T/A tongue Oricum super funny gif-ul
9.Ai raspuns singur.

11.Nu.

Ps: Din ce anime este Kaori? (sper ca asa o cheama.)

| KillMePlease a răspuns (pentru RainmakerX):

,,3.Da"
de unde ştii, matale?

| RainmakerX a răspuns (pentru KillMePlease):

T_T Asa pare...
"de unde stii? " Inseamna ca e adevarat. tongue
Nu chiar prost, penibil. Am gresit termenul pentru care am pus DA... Sorry!
(Ma bate Kaori-Senpai daca nu imi cer scuze ^_^)
Am citit printre randuri...Imi cer scuze.
Am citit "Prost chiar...penibil uneori" " "dacă ţi-aş urmări activitatea pe TPU şi am vorbi mai mult, poate mi-ai părea şi mai prost"
Inca odata, scuze...asa am citit.hee hee
Schimb raspunsul in NU.

| KillMePlease a răspuns (pentru RainmakerX):

,,Inseamna ca e adevarat''---în cazul ăsta nu înseamnă neapărat că e adevărat, ci doar că am vrut să văd de unde ai tras tu concluzia asta (de unde ai dedus tu că eu îl cred prost pe,, Dantellion'')
thumbs up

| RainmakerX a răspuns (pentru KillMePlease):

Am zis deja cum citisem...Ce sa fac daca-s chior? smug
"Prost chiar...penibil uneori" " "dacă ţi-aş urmări activitatea pe TPU şi am vorbi mai mult, poate mi-ai părea şi mai prost" Asa am citit :3
BTW Nu la Dante ma refeream, ci la Kaori-chan. (Intelegi tu unde bat...)

| KillMePlease a răspuns (pentru RainmakerX):

da
am înțeles cum ai citit
faza e că doar am vrut să-ți explic ce era cu,, de unde știi?''
nu trebuia să te repeți

| anonim_4396 explică (pentru RainmakerX):

Las-o pe Kaori chan, ca o iubesc laughing

| anonim_4396 explică (pentru RainmakerX):

Este din Shigatsu wa kimi no uso sa stii ca am plans la ultimul epizod, din cauza ca era prea tragic chiar si pentru mine. Si stii de ce cel mai tare mi-a placut acel anime, din cauza ca acolo este muzica lui CHOPIN.

| RainmakerX a răspuns (pentru KillMePlease):

^_^ Nu a durut sa dau iar copy-paste si sa modific asa cum vazusem.

big grin

| RainmakerX a răspuns (pentru anonim_4396):

^_^ Clar, nu ma mai uit... tongue

| KillMePlease a răspuns (pentru RainmakerX):

Https://www.youtube.com/watch?v=qKggnBh2Mdw
*hai, hai, comentează,, Dantellion''*
:))

| anonim_4396 explică (pentru RainmakerX):

crying crying Raule, chiar asa de tare il urasti pe Chopin.

| anonim_4396 explică (pentru KillMePlease):

Caatare mie imi place cantecul asta, mai, mie imi place rockul, unele trupe
Skillet etc.

| KillMePlease a răspuns (pentru anonim_4396):

L0L
surprinzător :-O
da' asta-ți place? - https://www.youtube.com/watch?v=5ZF5m-vmDzM
=]]

| anonim_4396 explică (pentru KillMePlease):

Niu, doar skillet poate oleaca three days grace.

| RainmakerX a răspuns (pentru anonim_4396):

Nope. Chiar asa de tare urasc cand totul se termina tragic. Vrei sa ma omori?
Vrei sa plang la un anime? T_T
Nu ca ar fi prima data...

| anonim_4396 explică (pentru RainmakerX):

Imi place doar prima si ultima. Aceia din mijloc nu.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Asculta TFK, Story of The Year sau Ashes Remain ca sunt cam pe aceeasi lungime de unda.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Mai bine raman eu la Chopinutul si la Bachuletul meu

| KillMePlease a răspuns:

prost poate nu chiar... poate penibil uneori
însă dacă ţi-aş urmări activitatea pe TPU şi am vorbi mai mult, poate mi-ai părea şi prost (sau din contră)... cine ştie?

| LePotato a răspuns:

Care Dumnezeu? exista 4000+ religii, asa ca specifica care zeu happy

| Croampa a răspuns:

Pai nu ma deranjeaza in mod special ca mi-ai furat ideea, dar ai grija, eu sunt dracul aici! devil

Apropo, tu ce ma consideri pe mine? thinking

| anonim_4396 explică (pentru Croampa):

In orice caz nu om.

| FemeiaPisică a răspuns:

Stai, tu de unde ai apărut?

| anonim_4396 explică (pentru FemeiaPisică):

Eu, parca eram aici de mai demult, Dante ma cheama.

| FemeiaPisică a răspuns (pentru anonim_4396):

Ți-ai schimbat numele? Ah, din acest motiv nu te-am recunoscut. Am crezut că ești fată pentru că ai poză cu Kaori Miyazono.

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

Te jignesc cu username-ul meu?

| anonim_4396 explică (pentru LePotato):

Nu ma jignesti dar nu cred asta normal.

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

Defineste normalul.

| anonim_4396 explică (pentru LePotato):

Pai pe cineva ar putea jigni fotgrafia ta deoarece ea simbolizeaza raul etc nu vreau sa palavragesc mult.

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing

| TiberiuFasole a răspuns:

Si eu?

| anonim_4396 explică (pentru TiberiuFasole):

Pei nu am stiut ce sa te intreb ca era ora 6 dimineata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ii urasc pe toti chiar si pe tine.

| RainmakerX a răspuns (pentru anonim_4396):

Pe mine nu ma urasti... stiu eu bine. Vezi ce cuminte sunt? De data asta nici nu am pus emoticoane?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si totusi am facut testul ala si sunt "Purgatoriu spre iad" laughing.
Merci.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Chiar daca ma uraste, eu nu il urasc. Il acuzi degeaba pe Grey, el nu mi-a zis nimic.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Am spus-o cu ironie nu te speria, dragule.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt tot ce vreti voi sa fiu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da suntem. De ce nu am fi?
Ce sa mă mai intrebi?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nici nu stiu ce sa raspund laughing