| anonim_4396 a întrebat:

Acum e ora 6 : 00, la mine, ok, se poate eu sa-l plagiez putin te Croampa fiindca vreau sa va dau niste intrebari la unii, sper ca nu te superi, nu cred. Deci daca intrebarea e cu tenta negativa si nu raspundeti atunci raspunsul e "DA" iar daca intrebarea e cu tenta pozitiva si nu raspundeti raspunsul e "NU".

1. Daisuki, suntem prieteni? Te-as mai intreba ceva doar ca unii o sa se supere, dar gata.
2. Depress cata bunatate mai ai in tine? Ca nu am mai vazut asa fenomen pana astazi.
3. Killme, ma crezi prost? Dar terog spune-o cinstit, si nu ma consola ca deja ma enerveaza acest cuvant.
4. Croampa esti suparat ca ti-am furat ideea? Dracul de mine.
5. Minerva, esti ipocrit, il urasti pe Alexandru Andrei si pe cel care ne-a tradat? cred ca GreyN dar nu ma supar, toti se scapa la barfe cateodata, chiar si eu.
6. Sweety, o invidiezi tu, din toata inima pe Daisuki?
7. Freak, ce esti?
8. Zombalaule, ti-am multumit ca mi-ai dat acest gif?
http://i.imgur.com/s5GHbQF.gif, atunci iti multumesc, oricum esti preferatul de meu de la T/A.
9. Imperatrix, esti Lady Gaga? (DA)
10. Katal1n, ce faci?
11. Cartofule, nu tii rusine, sa-ti bati joc de Dumnezeu? si nu-i de ras.

43 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru RainmakerX):

Imi place doar prima si ultima. Aceia din mijloc nu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Chiar daca ma uraste, eu nu il urasc. Il acuzi degeaba pe Grey, el nu mi-a zis nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt tot ce vreti voi sa fiu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Am spus-o cu ironie nu te speria, dragule.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Asculta TFK, Story of The Year sau Ashes Remain ca sunt cam pe aceeasi lungime de unda.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Mai bine raman eu la Chopinutul si la Bachuletul meu

| TiberiuFasole a răspuns:

Si eu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru TiberiuFasole):

Pei nu am stiut ce sa te intreb ca era ora 6 dimineata.

| Croampa a răspuns:

Pai nu ma deranjeaza in mod special ca mi-ai furat ideea, dar ai grija, eu sunt dracul aici! devil

Apropo, tu ce ma consideri pe mine? thinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Croampa):

In orice caz nu om.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da suntem. De ce nu am fi?
Ce sa mă mai intrebi?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nici nu stiu ce sa raspund laughing

Întrebări recente