| KamaSutra a întrebat:

Adevar sau provocare #ce numar o fi

Astept provocari big grin

44 răspunsuri:
| syd2 a răspuns (pentru KamaSutra):

Nu ma mut, ma reintorc, acasa, acum sunt la mama in Italia.

| KamaSutra explică (pentru syd2):

Inteleg thinking
Si unde stai? in Moldova parca...
Nu-i chiar asa departe de mine...(cred), de fapt cam e crying

| LePotato a răspuns (pentru KamaSutra):

Deci cu mine nu te joci Adevar si provocare?sad

Am ales "Adevar"

| RainmakerX a răspuns (pentru KamaSutra):

1.Pai Blitzlike sunt peste tot,in jocuri, in orice, pana si pe site-uri cu probleme de info, peste tot...
Am vrut sa schimb ceva, ma plictisisem rau de tot de numele ala...naiba il am de pe la 10 ani, mai am un pic si ma semnez si pe teste cu el, nu ca n-as fi facut-o niciodata...
+ Atunci cand am vazut acest anime am fost oarecum "mirat" ca sa zicem asa, pentru prima data un personaj de anime semana cu mine (nu la invatisare, la gandire...)Cam atat.

2.O parere buna, esti de treaba si iti place sa ajuti lumea. Nu esti penibila sau ciudata precum alte persoane de pe aici *nu dau nume*. Esti okay, pot sa spun ca esti una dintre putinele persoane de pe TPU care iau lucrurile in serios, ceea ce e bine.

Ps: Cat de Kawaii sunt adidasii aia cu ursuleti panda! smug

| RainmakerX a răspuns (pentru LePotato):

Joc eu cu tine laughing Ce parere ai despre toata lumea de la T/A, dar despre cei de la D/S?

| LePotato a răspuns (pentru RainmakerX):

O parere buna despre unii

Nu-mi prea "fac veacul" la D&S happy

| RAY a răspuns:

Primul numar protejat sau cum? ok, provoacama tu, te provoc sa te te saruti singur/a

| KamaSutra explică (pentru LePotato):

Nu stii ce pierzi laughing)

| LePotato a răspuns (pentru KamaSutra):

Nu cred ca pierd nimic big grin

| KamaSutra explică (pentru RainmakerX):

Stiu,nu? smug

| RainmakerX a răspuns (pentru KamaSutra):

Pe bune, sunt prea faini big grin

| KamaSutra explică (pentru RainmakerX):

Ce ma bucur ca-ti plac *huuuug*

| Anonim340 a răspuns:

Provocare happy astept laughing

| L1feDRAIN a răspuns:

Te invit acasa, te oblig sa vii!