| Tron a întrebat:

Afara sunt 0 grade, maine e de 2 ori mai cald.Cate grade sunt?

22 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

Sunt inregistrate 0 grade 'maine'. Deoarece 2x0=0 ( grade )

| Kazimir a răspuns:

Te`ai uitat prea mult la brainiac.

| NOBODY a răspuns:

Conform teoremei lui pitagora si inductiei matematice constatam ca teorema lui arhimede si euclid este din punctul de vedere a lui gauss si cu ajutorul teoriei lui einstein constatam ca afara va ploua.
http://i.ytimg.com/vi/d2otYZYKqV4/hqdefault.jpg

| DaVà a răspuns:

Esti curios sa stii cate grade sunt maine? Iti zic eu ca vor fi 273, 15. Daca nu stii ce inseamna intreaba-ma cool

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Intr-o sticla de Justerini & Brooks? vreo 40

| NoChanceForUs a răspuns:

2 grade cred.Ca la dimensiuni in sistem de axe.

| abcdfegbhwrthbfwsrtg a răspuns:

Acum sau maine? acum tot 0 iar maine la fel

| uǝʞɔıp a răspuns:

0x2=00...deci 00

| FuegoJr a răspuns:

Tot 0 grade. Pentru că 2x0 = 0 sau 0x2 = 0.

Baftă!

| Razvan1807138078340 a răspuns:

Lizard aia e temperatura absoluta

| DebbyBR a răspuns:

0 grade straight face 0x2=0 tongue

| AnaEindragostita a răspuns:

Hhhh mă pusași pe gânduri... spune de două ori mai multe adica 0x2 care este egal cu 0...
dar pe departe de 2 ori mai înseamnă cu 2 grade in plus deci am doua pareri zi care e buna
funta

| FantomaTurcoaz a răspuns:

Asteapta pana maine si vei afla.

| Licuriici a răspuns:

Pai...pai. Radical din, plus radical.egal cu, pai...pai. :-s
Stiu ca`ti place pestele.Iti place pestele! hai foca foca, hai foca, cine vrea pestisorul? smug foca vrea pestisorul.laughing

| andragrigoras2000 a răspuns:

Nici una graderolling on the floor0x2=0laughing

| davidutzu12 a răspuns:

Nu stiu dar vreau funda

| StupidANDContagious a răspuns:

Tot 0 grade, dar va bate vântul.

| Cosma0499 a răspuns:

Tot 0 logiclaughing0x2=0

| Ciprian a răspuns:

Sunt 0 grade

| TiMan a răspuns:

Eu zic 20; de ce? fiindca 2X0=2.0 si in matematica se poate scrie "ori" si fara a pune nimic intre numere, paranteze, etc. Deci raspunsul 20 de grade happy Si da stiu ca mi-a debitat mintea aici laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E logic ca sunt 0 grade.happy