| chiftelutacrocanta a întrebat:

Ai aruncat vreodata cu vreun fruct in fruntea vreunui profesor de scoala de-al tau si al colegilor tai?

11 răspunsuri:
| NarutoGokuIchigoHarryPotter567443 a răspuns:

Leguma se pune?

| RAY a răspuns:

Nu

| Mayhem666 a răspuns:

Nope.

| RainmakerX a răspuns:

In colegi am dat cu diverse obiecte de la cornuri pana la zapada si mingi dar in profesori niciodata.

Cu fructe nu am aruncat pentru ca :
1. sunt periculoase *imagineaza-ti cum este sa-ti vina un mar in cap *
2. sunt mai bune la gust decat cornurile alea fara gust. Nu merita sa-ti bati joc de fructe... poate cineva le mananca.

| Florentina9210 a răspuns:

Nu mi-am permis acest lucru! Mi-am respectat profesorii. Cu colegii m-am mai ciondanit, ca e normal asa ceva.

Răspuns utilizator avertizat
| Florentina9210 a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Am avut noroc de profesori buni. Inafara de o dementa de Geografie. Era aiurita rau. In rest, n-am cuvinte!

| TURB0X a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Mai ai si tu oleaca de dreptate. happy

| anonima0101 a răspuns:

Eu i-am dat profei de mate un penar in cap..am vrut sa dau intr-o colega si mna, penarul avea niste desene cu fructe pe el, deci se pune.

| an0therkid a răspuns:

Fructe nu, dar profu' de sport era un adevarat magnet pentru mingiile de pe teren laughing)

| TURB0X a răspuns:

Asa te vreau. happy