| NarutoGokuIchigoHarryPotter567443 a întrebat:

Ai culege via cu patentul?

Răspuns Câştigător
| justanotheruser99 a răspuns:

Hmmmm...nu cred, încearcă la Dedeman, secțiunea unelte de gradinarit. big grin

15 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

De ce nu? Adica si via e tot caine, nu? rolling on the floor

| NarutoGokuIchigoHarryPotter567443 explică (pentru Mayhem666):

laughing))))) de unde ai scos-o pe asta

| Mayhem666 a răspuns (pentru NarutoGokuIchigoHarryPotter567443):

Din gura am scos-o rolling on the floor

| NarutoGokuIchigoHarryPotter567443 explică (pentru Mayhem666):

Te uiti la Dragon ball super?

| justanotheruser99 a răspuns:

As opta pentru asta:
http://www.morami.ro/......resize.jpg
Stiu ca e destul de micuța, dar ce sa fac? Mai mare nu am găsit. *sarcasm* :))

| NarutoGokuIchigoHarryPotter567443 explică (pentru justanotheruser99):

Bună alegere. O găsesc la mega image?

| justanotheruser99 a răspuns:

Înțeleaptă alegere. laughing

| dragosbogdan001 a răspuns:

Bineinteles ca nu. Folosesc ciocanul si fac vin direct pe vie, ce sa mai culeg strugurii?

| NarutoGokuIchigoHarryPotter567443 explică (pentru dragosbogdan001):

Scoti capul ca o mangusta si sugi zeama din vie, cu tot cu paienjeni.

| dragosbogdan001 a răspuns (pentru NarutoGokuIchigoHarryPotter567443):

Da. Aroma speciala cu gust de paianjen, vrei si tu?

| TURB0X a răspuns:

As culege moartea cu patentul