| anonim_4396 a întrebat:

Ai intrat pe TPU sa intrebi ce sa faci pentru ca te plictisesti?
Nimic mai simplu! Joaca-te cu mine Tic Tac Toe, fac pariu ca nu o sa castigi
http://stuff.freeflashtoys.com/swf/tictacscare.swf

Răspuns Câştigător
| Nuvăsufăr a răspuns:

Nu ştiam cum să scap de erecţia de seară.
"Se duce şi-i dă o bere".

20 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Interesaaant...
Nu.
Și telefonul meu joacă X și 0 mai bine.

| evenso a răspuns (pentru NoChanceForUs):

Voi chiar nu stiti de gluma? big grin

| NoChanceForUs a răspuns (pentru evenso):

Tu l-ai făcut?

| evenso a răspuns (pentru NoChanceForUs):

Nu, am gasit pe net, conteaza?

| NoChanceForUs a răspuns (pentru evenso):

Eh,gluma mergea, dar prea multe d-astea vehiculează pe internet. Dacă îl făceai tu, aveai respectul meu pentru că știi să te joci în flash.

| PotcaPădurii a răspuns:

Doamne, cred ca m-am indragostit! L-am vazut pe barbatul vietii mele, cu buza taiata de un fierastrau, cu doua mingi de golf in loc de ochi, cu parul facut din sireturi, si cu fata alba ca vopseaua.

| MâţulMov a răspuns:

Nu am clipit, dar eram in fata monitorului si m-am dat mai in spate tongue

| Foxie2 a răspuns:

Ma asteptam la asta. prima oara am fost surprinsa sa vad ca nu e nici o "tampenie" de groaza de a ta desi observasem "scare" in numele linkului.
Mi-ai distrus copilaria...nici macar nu ma mai sperii la astfel de minunatii si apropo te-am batut mar la X si 0! tongue

| evenso a răspuns (pentru Foxie2):

Cum poti sa spui ca ti-am distrus copilaria daca zici ca nu te mai sperii de astfel de "minunatii" mai degraba inseamna ca esti calit happy
Apropo - minti, nu m-ai batut nici mar nici altfel pentru simplu fapt ca nu ai cum tongue

| Foxie2 a răspuns (pentru evenso):

Dar de ce tipa ala pe tot monitorul daca nu te-am batut? Nu tipa de ciuda ca pierde?

| AnneBre a răspuns:

Mda...mai tare s-a speriat mama. -__-

| Zendaa a răspuns:

Nu ma mai las pacalita dupa ce am dat pe faza cu "A murit X calcat de maisna, aici videoclipul".
Desi mi-e dor de Samara Morgan.

| evenso a răspuns (pentru Zendaa):

Niciodata nu stii de unde sare iepurele, dar intentia conteaza, sau nu?

| 7DaysCuPortocale a răspuns:

Nici nu am clipit straight face

| NothingToEat a răspuns:

Nici nu am clipit

| Selly13 a răspuns:

Du-te naibi ca era sa fac infart!

| eugeniu001 a răspuns:

Ok sa vedem

| eugeniu001 a răspuns:

Asa deci eu am cistigat deoarece nu a avut nici un efect videul asupra mea. nici o reactie :p

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Yeah right...like I would click that. Apropo Tic Tac Toe inseamna X si 0.

| evenso a răspuns (pentru anonim_4396):

Apropo stiu ca inseamna x si 0, dar mie imi place asa Tic Tac Toe