| benika a întrebat:

Ai ramas cu vreo Cicatrice de cand erai copil?

Răspuns Câştigător
| RockNbeer a răspuns:

Da,alergam prin gradina la bunici, m-am impiedicat de un cocean si am cazut in altu si m-am zgariat intre ochi si nas, asta acum 12 ani.

28 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Multe fracturi.

| Holocaust a răspuns:

Deah,una care încă mai explică dragostea mea pentru ciclism.Mi-am cam spart bărbia în ghidonul bicicletei.

| LittleSue a răspuns:

Harry Potter:Keep talking bitches.

| Frunziix3 a răspuns:

Da, in sold. Mama ce m-a duruut! laughing

| JustMusic a răspuns:

Am mai multe, pe picior jos de cand mam fript, la un genuchi am 2 la celalat doar 1, pe mana stanga am un X.

| Liviu a răspuns:

Nu dar in curand voi avea daca mai voi incerca sa fac pe expertu cu briciul, deja am reusit sa imi crestez urechea, cine stie?
mei sa nu sughit cu el la gatchatterbox laughing

| condemnedAntagonist a răspuns:

De ce ai scris "Cicatrice" cu "C" mare?

| benika explică (pentru condemnedAntagonist):

Cred ca din greseala..nu mi-am dat seamahappy

| condemnedAntagonist a răspuns (pentru benika):

Fenomene stranii ale TPU'lui ^.^

| KiraVonHell a răspuns:

Da,am o taietură pe degetul arătător de la mâna stânga...m-am tăiat...(e de vara asta)

| Mihaita23 a răspuns:

Da, la genunche cand fugeam prin curte la tara si ploua. Aveam 6 ani si acum am 12.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaa, am o mare cicatrice pe fund (fesa dreapta ) laughing nu am stat pe scaun o saptamana intreaga, am alunecat pe iarba iar in iarba era un mare ciob

| fadnox a răspuns:

Mda, chiar mai multe
cea mai proeminenta e cea de cand m-a lovit unu cu... lopata

| benika explică (pentru fadnox):

laughing pai ce a avut cu tine?

| fadnox a răspuns (pentru benika):

Habar n-am, nici nu ne cunosteam
eram mici

| benika explică (pentru fadnox):

Poate asta era modul lui prin care incerca sa te cunoasca! laughing)

| fadnox a răspuns (pentru benika):

...ştiu şi eu...

| umbrax a răspuns:

Da am la picior cand am incercat sa sar gardul am intrat cu piciorul in el

| OskarRM a răspuns:

Da,în cot...am căzut de pe bicicletă. Câteva săptămâni m-a durut în cot.

| benika explică (pentru OskarRM):

laughing) inseamna ca e rau..sa te doare-n cot?!laughing

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns:

La mana, as vrea sa am una pe obraz. As arata ca muschiulosul acesta :http://images2.wikia.nocookie.net/......k3-EOP.png

| Cristinaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Da.x_X

| AnonimuszWss a răspuns:

Una pe creier.

| DianaIsHere123 a răspuns:

Eu inca sunt copil, dar am o cicatrice de la 4 ani la degetul aratator de la mana dreapta(m-am taiat cu cutitul).

| Høst a răspuns:

Am una pe vărful... nasului.

| jeann a răspuns:

Din cate stiu eu nu am. Inca nu mi-am analizat corpul la microscop

| andutzaorigami a răspuns:

Eu incercam sa ma dau de-a berbeleacul prin pat iar langa pat era masa...Masa avea un cui care era iesit in afara.Am ajuns cu capul in cui. Bunica s-a speriat, mi-a curs la sange, si acum am semn de buna purtare in forma de cerc langa spranceanasad

| benika explică:

Eu am un semn la degetul mic, de la mana dreaptalaughing se juca fratele meu cu cutitul pe ceva si eu mi-am bagat degetul si m-o rezolvat happy.si una la piciorul drept, m-o muscat un cainelaughing x_x