| ww2Totenkopf a întrebat:

Ai renunta la cel mai bun prieten al tau pentru ca asculta lala band?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi inadmisibil sa ma imprietenesc cu o asemenea persoana. Da dupa cum bine stiti cu toti eu ascult muzica comerciala romaneasca, dar ascult muzica facuta in mod serios, nu muzica aia facuta la caterinca de compozitori lalaitorilor aia. Serialul Pariu cu Viata e ciudat rau, modul de gandire pe care il au personajele din respectivul serial mi se pare cam ciudat, sunt siroposi rau si promoveaza sensibilitatea si plansul in exces.
Lalaiti nu prea au multe piese proprii, cele mai multe sunt cover-uri, eu zic ca mai bine asculti melodia originala. Iti vine sa crezi cum si-au batut joc de 2 din melodiile marelui Bob Marley?
Nu pot tolera asa persoana, muzica adevarata e cea care e special facuta pentru industria muzicala nu pentru un serial de 2 lei. Am vazut pe TPU, o gramada de intrebari gen"Cum se numeste melodia din serialul ala?" De ce sa asculti melodii din auzite in nu stiu ce seriale in loc sa asculti un artist adevarat care isi compune singur piesele si munceste mult ca sa le promoveze, un artist este numai ala care scrie ceea ce canta. N-as juca in serialul ala oricat de gras m-ar plati. Pa, pa.

28 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Nu.

| alabalaportocalala a răspuns:

Da, normal... da-l in ceapa masii de fraier, cine nu asculta ce ascult eu poate sa se duca sa-si toarne acid in urechi pentru ca eu sunt cel mai important!

| Furculingură a răspuns:

Nu, fiecare cu ce îi place.
Numai să nu mă oblige să ascult sau aşa ceva.
Oricum, nu prea mă interesează ce ascultă prietenii mei pentru că ştiu că niciunul nu ascultă ce ascult eu. Prietenii nu ţi-i alegi în funcţie de anumite gusturi, ci pentru personalitate.

| PrunaPătrată a răspuns:

Neeh, l-as bate pana n-ar mai asculta si am reveni cu toti la normal big grin

| zurick a răspuns:

Cea mai buna prietena a mea este o fana lala band si n-am nici o problema, bine se si straduieste sa nu aduca in discutie aceste specimene.

| suităr a răspuns:

Huh, cei mai buni prieteni ai mei nu ascultă.

| Crucified a răspuns:

Chiar tu eşti finuţul ăla cu aripioare de înger de la avatar? laughing

Apropo, engleză*, cu,, e,, mic.

Apropo, mi se pare mie sau îngeraşului ăluia de la avatarul tău nu i s-a mai schimbat scutecul? Se vede puţin căcat pe la margini...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Crucified):

De ce ma corectezi?
Si de ce te legi de poza mea? laughing
Rautate mica!

| Crucified a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar eu nu mă leg de poze, mă dezleg de ele rolling on the floor
Glumesc. laughing N-am nimic cu poza ta...

| Crucified a răspuns (pentru anonim_4396):

Şi mersi că m-ai scos de la ignore. Credeam că voi zace pentru totdeauna la lista ta de useri ignoraţi. laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Crucified):

Nu draga mea!
A fost o gluma cu ignor!
Eu nu am sa ignor pe nimeni chiar daca sunt suparat pe cineva pe moment...
In lista mea la ignor nu am pe nimeni!
Am un ignor de la Turbox, nu stiu de ce?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Crucified):

Nu esti tu surioara mea?

| Crucified a răspuns (pentru anonim_4396):

Şi lista mea de ignore e goală...

| LordBolton a răspuns:

Daca nu o aduce in discutie, as ramane prieten.

| Neverwas a răspuns:

Nu stiu... Te-ai arunca de pe o stanca doar pentru ca am eu chef sa te vad murind?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, n-as renunta la el nici daca as avea sansa sa-l vad pe Gerard Way in carne si oasehee hee

| BlueViP a răspuns:

Nu as renunta, dar nu l-as lasa sa puna de fata cu mine.

| Bianca306 a răspuns:

E cel mai naspa film, il urasc m-am uitat la un episod si imi pare rau, dar din pacate toata clasa se uita la el in afara de mine si o colega

| moilolyta09 a răspuns:

Nu.

| Killeramaster a răspuns:

Cea mai bună prietenă a mea (BFF) ascultă LaLa Band.Eu nu sunt fană, e o trupă de tot ra*atu. Bine că nu vorbește despre ei la școală laughing. Bine că decât ea e fană.
Nu aș renunța.Fiecare cu gusturile sale! happy

| Dippa a răspuns:

Nu,gusturile nu se discută.

| chitaramea a răspuns:

Nu am renunta la nici un prieten care ascut lala bent

| AlisPretty a răspuns:

Canta atat de prost incat am uitat cine sunt

| monicutzaMonicutz a răspuns:

Fosta cea mai buna prietena a mea era fana lalaband si ma enerva atat de tare ca mereu era vorba de lala land da mereu dupa un timp a incetat cu lalaiti aia si a inceput cu one direction pe care ni pe aia nu-i suportam de fapt nimeni de la mine din clasa nu-i suporta nu mai ei... acum nu mai sunt la liceu cu ea si imi pare bineuneori

| MoglanEliza26 a răspuns:

Nu. De ce as face asta?

| Slenderwoman a răspuns:

Daaa!

| kriss7beta a răspuns:

Cei cu tine, de la asa un motiv prostesc sa renunti la CEL MAI BUN prieten nici intr-un caz asa nu se procedeaza tu pur si simplu spune-i ca tie nu-ti place si el no sa asculte lala band in prezenta ta 9( eu cred ca trebuie sa aveti ceva in comun care sa discutati asa ca succese nici intr-un caz sa nu renunti la o prietenie buna

| ww2Totenkopf explică (pentru kriss7beta):

Ai vazut la ce categorie am pus intrebarea?