| Micheille a întrebat:

Aici va dau si partea 3 a din TPU best si a 4 a:
A 3 a: http://i.imgur.com/MYdDd.png
A 4 a: http://imgur.com/LD6sQ

17 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| SaintJimmy a răspuns:

Dubluve tî fî iz dis.
Mi-a luat mult să pricep ceva din chestia asta, şi până la urmă n-am priceput nimic.

| Pisicuța a răspuns:

Mai fetito sau baiat ce-oi fi, mai gandeste-te si tu cand dai stupid, ne-ai dat la toti, pentru ce? Ca sa te simti impacata?
Daca nu ti-a iesit sau nu ne place ce te apuci sa dai stupid ca chiorul(mda, stiu cacofonie). Nu ne place asta e, mai exerseaza si gata.

| Pisicuța a răspuns:

@mhn24 a mai dat stupidhee hee

| Pisicuța a răspuns:

Mai, da esti culmea, ce ai cu STUPIDu?!
Nu vrei sa accepti ADEVARUL?
esti chiar stresant/a

| Pisicuța a răspuns:

@mhn24 mai bine pregateste-ti pumnii ca inca nu a vazut raspunsu' si iar da stupid rolling on the floor lol

| Pisicuța a răspuns:

@mhn24 Adica ReeDcss nu e laughing lolol sa vezi ce fel o sa faca rolling on the floor))

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Ştiţi... dacă nu vă pricepeţi la desenat şi totuşi credeţi că aveţi de spus ceva, faceţi o poezie sau un text sau... ceva frumos
Nu te condamn că nu ai talent. Condamn faptul că vrei să arăţi asta tuturor.

| uǝʞɔıp a răspuns:

Bv pentru originalitate laughing

| DannyNuIntelegeTPU a răspuns:

Ba... Dar sa nu intelegi nimic? Bravo. e o realizare, cum sa nu inteleaga chiar nimeni?:O. Cel mai rahat turcesc comic al anuluihappy

| DannyNuIntelegeTPU a răspuns:

HaHA...stupid? ei si? poti sa apesi de o mie de ori pe stupid ca nu reusesti sa ne faci prostihappy
ps:fara numar de la nasu' mijlociu pentru desenele tale.

| SweetAngelCry a răspuns:

FRaaaaateee... ce cacaatcrying...inca 5 parti? de ce toti cei care nu deseneaza bine exerseaza pe TPU?
PS.nici eu nu desenez frumos dar macar nu imi arat *operele de arta*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum ramane cu "NuArat"?
Sau ti l-ai pus degeaba la nume?