| Mary12 a întrebat:

Ajutor! Am nevoie de niste expresii folosite la tara laughing cele mai multe primesk fundita :*

14 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Băi cap diii papuușșșheeeeeeeeeeeee, cand ți-oi ****-o barabulă tie bagggg in păpușșuoiii...

| Musique a răspuns:

Pleacă de aci!

| giuly a răspuns:

Marş fă.

Funditză?

| MâţulMov a răspuns:

Hai sictil jet de aci.

| TraficantaDePufuletzi a răspuns:

Expresii folosite la tara:
Ham
Mu
Mee
Bee
Miau
Cucurigu
Cot-Codac
Cum or fi facand paduchii de prin cotete...

| Summer5505 a răspuns:

Pai cand mai mergeam la tara la bunici mai auzeam niste expresii...
imbumburat (innorat)
puii chirnavi (cand sunt bolnavi si probabil mor)
iesi! (la caine, in loc de mars! - nu stiu unde ar trebui sa iasa)

| MyObsessionStaPeContulAstaOLuna a răspuns:

Nu jthyu.Foonditsaa?:*:*:*:*:*:*:*
Jet.*majuscule*

| Fiction a răspuns:

"Primesk"? Valea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu si asa esti taranca, deci nu avem ce sa-ti spunem.

| Polaris a răspuns (pentru anonim_4396):

Momentul ciudat când tu ești de la țară și găsești răspunsul tău ofensiv. Dar cine sunt eu să spun ceva, țăran oligofren ce paște oile de când a învățat să pășească ca un biped beat.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Polaris):

@polaris, tu esti de la tara sau cum? Oricum, am vrut sa spun ca toti avem radacini de la strabuneiii nostri care munceau pe camp si aveau un vocabular cam (nu am idee cum sa-l descriu).
Deci nu e nimic rau in ceea ce am spus, chiar si asa, o putea suna pe bunica-sa, sa o intrebe, sau sa caute un film vechi si sa transcrie ceva. si inca a mai si gresit categoria!

| CristinaCristinika123 a răspuns:

Ouuu...super raspunsuri ai primit...si pe sema cui vroiai sa te amuzi? :-)))))))

| Mary12 explică:

@indifférence ...sa stii ca nu sunt de la tara

| Mary12 explică:

@indifférence sa stii ca nu sunt de la tara... vroiam doar sa ma amuz rolling on the floor

Întrebări recente