| MyNameIsJohnny a întrebat:

AJUTOR va rog ce sa fac am pierdut buletinul la un concert de la dani mocanu si am auzit CA EL NU DA INAPOI! Ajutor va rog nu stiu ce sa fac! Sunt disperat!

3 răspunsuri:
| ØverTheRainbøw a răspuns:

Certificatul de nastere*

| Moƒo a răspuns:

Bro. Dupa avatar nu ai nici 13 ani. Faza cu rimele sale catchy nu ma impresioneaza. Declari la politie ca ai pierdut buletinul si te prezinti la o noua sedinta pentru un nou buletin.

| MyNameIsJohnny explică (pentru Moƒo):

Ba, tu esti chiar prost?laughing Nu esti in ton cu noutatile+ ca nici nu te uiti la categorii.