| ILoveMyBed a întrebat:

Alarma pentru trolly! Chuck Norris si-a facut cont pe TPU si e super enervat de prostimea de pe acest site... cel mai sigur trollilor e sa iesiti si sa nu mai intrati niciodata... nu uitati, Chuck Norris e cu ochi si cu pumni pe voi!

P. S: Aceasta alarma este adresata trollilor, Daca apar manifestari neplacute, adresativa Adminului sau Direct lui Chuck Norris.

T/A T/A

8 răspunsuri:
| DaVà a răspuns:

Moooori javră

| AudImagini a răspuns:

-__- Dispari

| Bujîe a răspuns:

Mori, mă.

| ɔɐıɔ a răspuns:

Exact...x~(

| ɔɐıɔ a răspuns:

Mi-ai facut numele de rusine

| RockaruL a răspuns:

Du-te ma dracu si aruncate pe balcon.Sa te arunci cu cwru inspre pamant ca jos te asteapta o ***! Intrebare de c*cat la fel ca tine!

| CastorR a răspuns:

Serios,du-te de la T/A.

| ZK a răspuns:

Chuck nu stiu cum nu stie romana
!