| Zâmbărici a întrebat:

Alinuta se trezeste noaptea auzind batai in geam. Deschide geamul si vede o cioara mare, neagra si urata batind din aripi si croncanand: "Te mananc... te mananc... te mananc!"

Alinuta fuge speriata la ma-sa si o scoala din somn:
- Mami, mami, repede ca ma mananca pasarica!?!
- Scarpina-te!

laughinglaughinglaughingrolling on the floor

Răspuns Câştigător
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

rolling on the floorlaughinglaughinglaughing
Foarte tare bancul laughinglaughing
L-am mai auzit odata si am avut aceas reactie laughing Am ras incontinu laughing
Multumim ca ne-ai inveselit ziua!kiss)

6 răspunsuri:
| Sოﺁℓε a răspuns:

Foarte tare rolling on the floor

| Bishop a răspuns:

rolling on the floor Alinuta isi surprinde parintii facand dragoste pe jos, in baie. Alinuta o intreaba pe maica-sa, aflata deasupra:
- Ce faci, mama?
- Pai, il desumflu pe tatal tau!
La care Alinuta:
- Mama, nu te agita prea tare, ca maine vine matusa si il umfla iar!

| andrei123 a răspuns:

Foarte tare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unul dintre bancurile, mele preferate! Uite altul din aceasta categorie:Tata, tata, ce-i ala un travestit
Alinuta, nu mamai intreba prostii si ajuta-ma sa-mi deschid sutienul

| Little Princess a răspuns:

Esti the best...:*

| pauchocolate a răspuns:

Super bancurolling on the floor))
:*

Întrebări recente