| hândel a întrebat:

Am 26 de ani, si nici mie si nici prietenilor mei nu nea venit ciclu. Credeti ca-i vorba de vreo dereglare hormonala? Multumim!

Răspuns Câştigător
| NOBODY a răspuns:

Amputeaza-l si va curge ca la fantana arteziana!

am incercat

20 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Ai si tu boala biberonului.Nu o sa ajungi la pubertate.Imi pare rau pentru tine sad

NOname
| NOname a răspuns:

Cand te-ai verificat ultima data, ce erai? Sigur femeie?

| giuly a răspuns:

4/10
troll harder

| NoChanceForUs a răspuns:

Sunt sigur ca daca bagi in vena cacao cu insulina, serotonina si epinefrina o sa-ti faci un cocktail asa de tare ca o sa-ti vina si pe ochi.

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Si pe unde sa iasa pe kur?

| SaintJimmy a răspuns:

Tăiați-vă phula, veți vedea atunci că va curge sange D:

| Vizitiul a răspuns:

E dereglare psihica.

| hândel explică:

Pai da ce ma, doar femeile au ciclu? Hai ca sunteti horror angry

| hândel explică:

@Chrysk2, "nea se scrie ne-a", am spus doar ca sufar de o dereglare hormonala, dar scuza ta care-i?! big grin

neluL
| neluL a răspuns:

Poate tu si ''prietenilor tai'' nu va dati seama ca sunteti BAIETI!

| Enigmă a răspuns:

Ma putifer, cred ca omiti un mic detaliu.

| βǿβǿ a răspuns:

Eu cred ca v-ati speria rau daca vi-ar curge sange din putsa blushing
laughing

| CiufulitaSaSaturatDeMuste a răspuns:

Mda, poate nu-ti dai seama un lucru important care face diferenta dintre femei i barbati:

N-ai tate mah, ai puta.

| ĄŇÐİ a răspuns:

Esti femeie sau barbat?! Ar trebui sa te verifici laughing
Funda?! tongue

| crytical a răspuns:

Dada cred ca suferi de o dereglare psihica.

| Gufiii a răspuns:

Tu esti nebun? ca fata nu ai cum sa fi...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@giuly 3/10 from me sad sounds a bit old

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-i de gluma cu asta, un prieten de-al meu a nascut pufuleti inmuiati in rachiu si bere, nu-i de gluma

| Chrysk2 a răspuns:

In primul rand nea" otonis,"nea"se scrie ne-a.
In al doilea rand, cred ca toti prieteni tai is de la ospiciu, cu tine cu tot...cum draq sa nu sti ca doar femeilor le vine ciclu la 26 de ani cat ai.
Fa cum a zis baieti de mai sus taieti-o, dar sa ai langa tine o punga cu gheata in care sa ti-o bagi... sa nu o pierzi 100%, doar 65%... puteti sa faceti toti la un loc.
rolling on the floor rolling on the floor, app

| Chrysk2 a răspuns:

Hândel,chiar ca esti prost,eu am facut referire la nenea,prescurtat cum se zice nea,adica se scrie legat.
La cum l-ai folosit trebuia scris ne-a + verb...(ne-a spus, cea mai usoara metoda sa inveti astea is asa, ce ii dupa - (liniuta)vezi daca se potriveste cu verbul "ne"-a spus=a spus nenea cristi ceva de clasa de aII-a happy

Întrebări recente