| SentimentStralucireaPalmolivuProtex a întrebat:

Am auzit ca de la labutza orbesti. Asta doar daca o faci cu ochii nu?

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Deci suna a gluma, sunt foarte multi care o iau in serios, sunt religii care te condamna la moarte pentru asta

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru SentimentStralucireaPalmolivuProtex):

Da,ca am fost userul luni decembrie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce întrebi?
Nu mai vezi bine?

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru SentimentStralucireaPalmolivuProtex):

Normal că ai.

| Valenziana a răspuns:

Doar cand ma vad pe mine. O am din aur si straluceste atat de tare incat ii orbeste pe ceidin jur.

Răspuns utilizator avertizat
| Valenziana a răspuns (pentru SentimentStralucireaPalmolivuProtex):

Da. Si da stiu ca v-am schimbat viata in bine, nu dau autografe si nici laba mea de aur, pace!

Întrebări recente