| lBroken69 a întrebat:

Am auzit că pe 15 aprilie va veni din nou Apocalipsa.Vă rog să mă ajutați cu niște idei de făcut pentru ultimele 3 zile, având în vedere că sunt virgin de la 5 ani, iar acum am 37, dar nușh daca se pune că am tras-o cu pisica vecinii,care umbla cu un WC în cap,în pantaloni scurți și cizme de gumă, cu o proteză în anus, așa că vă rog să mă ajutați sămi spuneți cei de făcut.

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Las frate ca in rai o sa ai virgine fara numar, du-te pocaiestete sa prinzi raiul pe ultima suta de centimentri, o sa ma pocaiesc in ultima secunda de viata sa prind o vesnicie de droguri, femei, bautura

| lBroken69 explică (pentru RAY):

Dar mama spune ca nu e voia la femei, dar eu vreau, ca am tot dt laba 123 ani, si tot nu stiu cum e sa fwti bine in rai cu droguri

| WaNt3D1856 a răspuns:

Cel mai bine te duci la un psihiatru... orice om normal ar face-o cu un caine...
Mi-e scarba de oamenii ca tine

| Xayah94 a răspuns (pentru WaNt3D1856):

Daca pisica era mai,, buna'' laughing

| lBroken69 explică (pentru WaNt3D1856):

Dar si daca fac cu varul cainelui, pisicuta Mia e o problema?

| writtennnns72 a răspuns:

Eu cred că e cazul să o faci şi cu câinele vecinii

Întrebări recente