| anonim_4396 a întrebat:

Am auzit ca Traian cand era dicolo de Dunare, auzea cum tuna zamolxe.si a intrebat; ce se aude in dacia? bubuie.de ce? pai de ce crezi imparate? de prosti ce sunt.imi vine nu stiu cum. o fi adivarata legenda? ca eu sunt mandru ca ma trag din decebal cel harnic si traian cel drept?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stiu la ce faci aluzie insa nu are nici o legatura cu legenda!

1 răspuns:
| Bya132 a răspuns:

Frate, nu puteai să pui niște linii de dialog de lene? Nu am înțeles nimic, în afara faptului că e complet stupid ce ai zis acolo.