| gheparditza a întrebat:

Am auzit pe multi zicand:sa pui nutella...,cu nutella....Ce e cu nutella? serios, nu stiu

16 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Nu știu nici eu. sad

| Fiction a răspuns:

Paine.Paine cu Nutella.Mie imi place mai mult Finetti.

| GroparuVesel a răspuns:

Nutella se pune si in ciorba.Groapa vesela!

| ăăăăăăăăââââLoâding a răspuns:

- Nutella este o crema de alune.
Frate e buna si Nutella, dar eu am crescut cu Finetti!

| єχcєєℓ a răspuns:

Pe T/A rostul discutiei de intdreapta catre 3 persoane/lucruri
1.Chuck Norris
2. Fuego
3. Justin Bieber
4(scuze 4 persoane/lucruri)Nutella

Nutella este precum Finetii doar ca e fabricata in Italia

| Cordelia a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Doar hipsteriţele obosite vorbesc de Nutella ceva gen : my bed, laptop and nutella, best relationship. Sărios? lipseşte un aparat de fotografiat de pe timpuri si in background să fiu galaxia. ca să fie 'hipstier'.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Doar se pune

| Ashadow a răspuns:

Nu stiu care-i faza adica finetti e clar mai buna...

| Frunziix3 a răspuns (pentru Ashadow):

Da, si in plus e prima. Nuttela (sau cum se scrie) a aparut a doua si are doar o culoare. Finetti e cea mai buna ciocolata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nutella e sora mai mică a lui Finetti.

| PŞtefaniaP a răspuns:

E o crema de ciocolata happy

E buna, dar mie mai mult imi place Finetti.

Prima data a aparut Finetti, iar apoi a venit si Nutella dubla (ciocolata si vanilie) sa se lupte cu ea.

| SilentSuicide a răspuns:

Uite aici: http://www.ardeleanul.net/tot-ce-nu-stii-despre-nutella/
Nu inteleg de ca nu va place nutella :|

Răspuns utilizator avertizat
| Andreea304 a răspuns:

Pai e un maclavais de ciocolata cu alune si nu stiu ce dracu' mai contine...

| Tess a răspuns:

Păi este o cremă de cacao cu alune. O face Ferrero în Italia. Se găseşte la borcan şi în Ro. Cred. Ah... seamănă cu Finetti, care este tot italiană.