| tbxx a întrebat:

Am chef sa ma amuz putin... Povestiti-mi si mie niste intamplari jenante si amuzante la care ati luat parte:X

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| Christinel a răspuns:

Una din clasa a zis ca "ghiozdan" e monosilabic.
unu' in loc de "slab" a zis "Zlab" :p

| xElenaH a răspuns:

Asa sa incep...Eram odata cu o prietena.sii...era dupa ore.am plecat impruna cu juma d klsa intr-un park.mai inkolo era un chiosk d reviste logic.am vazut o un minisfert laughing din fata lui Justin Bieber de pe o revista si am si cuparat`o.asa juma de clasa fugeau dupa noi.asa ca am ales sa ne ducem intr-un cotet de gaini sa citim revista si nu mi-a prea placut mirosu dar a meriatat nu mi-a placut nici ca era o vaka pe nume Selena Gomez langa el dar asta-i viata

| αndï a răspuns:

Am citit intrebarea asta laughing

| RB26DETT a răspuns:

La ora de mate din ziua de azi, profu a ramas blocat cu fata la geam deci avea o fata de ziceai ca vazuse cum ii explodeaza casa cu ochii mari statea drept in picioare de parca ...ciudat,imi vinea sa rad in timp ce era destul e straniu

.

Întrebări recente