| Nicky06 a întrebat:

Am chef sa rad dar n-am de ce. Spuneti aici glume sau intamplari amuzante dar va rog fara continut obscen. Cel mai amuzant lucru funda iar al doilea vot. Dupa acea va spun si eu voua.

5 răspunsuri:
| Nero a răspuns:

Uita-te in oglinda si vei rade cu pofta.

| RockerGirl a răspuns:

Fratemiu:"ah,nu gasesc ce vreau eu!"
bunica:"ce? il cauti pe Basescu?" lol rolling on the floor

| ILoveMyBed a răspuns:

Pai, ieri, un coleg slabanog din clasa, mai slab ca mine, a rupt scaunul banci, altul sa impiedicat de piebestal si s-a dus cu capul in perete, altu era sa fie aruncat de copii pe geam, eu i-am bagat buretele in gura lu varamiu din cls cu mine, altu vb ca un betiv in ora de cc, la o colega grasa, cand sa aplecat la sport la gimnastica i sau rupt pantaloni la spate, asta sau intamplat luna asta, nu mai zic de anul trecutlaughing).

caramela
| caramela a răspuns:

Bula in prima zi de scoala este intrebat de invatatoare:
- Bula, maica-ta unde lucreaza?
- Mama e gladiatoare!
- Cum mai Bula, gladiatorii nu mai exista de mult si erau barbati!
- Dar taica-tau unde lucreaza?
- E procuror!
- Cum asa?
- Pai cum sa va spun, mama vinde gladiole si tata este cel care i le procuralaughingrolling on the floor

bula la scoala,
profesoara ii da un bilet sa il de-a lui taicasu si ii spune sa nul desfaca, dupa ce termina orele bula il desface, si scria la 6 ne intalnim sub copac,bula cand vede isi ia un sac cu gogosi, profesoara se intalneste cu tacsu sub copac si ii zice : hai sa facem si noi un copil, dar cine il creste? al de sus, dar bula: sa fiu al dracu daca ii dau vreo gogoasalaughingrolling on the floor

| Lightning1997 a răspuns:

Eu stiu multe intamplari si glume amuzante, dar cum tu spui sa nu fie cu continut obscen, atunci iti dau urmatorul raspuns:Nimic!

Întrebări recente