| DryCooker a întrebat:

Am ciocnit un ou cu soramea si m-a spart sad iar acum sunt in depresie... Ajutor...

12 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Faci reclamă la prezervative?hee hee

| DryCooker explică (pentru NOname):

laughing Cumparati prezervativele iepurasului cu gust de pasca! laughing

| RockOrNothin a răspuns:

Ai grijă că tata a ciocnit două ouă cu bunicu" și acum sunt amândoi castrați sad

| suităr a răspuns:

Mâncă o omletă.

| kar1GaNNN a răspuns:

Buna.
Te-a spart? laughing sai l-a spart?
In fine...
Cauta un ou de bibilica, prepelita, rata, gasca, curga happy
Cu astea sigur nu o sa mai ai probleme.
Si trucul cel mai tare este sa te uiti la oua sa aiba varful ascutit happy si sa fie lungi nu mici si turtite.
Bafta la ciocnit!

| DryCooker explică (pentru kar1GaNNN):

Buna idee! Dar daca a sparge din nou o sa ma sinucid si vreau sa stii asta doar ca sa te simti prosthappy

| kar1GaNNN a răspuns (pentru DryCooker):

Nu te sinucide rolling on the floor lol laughing
Incearca cu oua de rata ca sunt cele mai tari laughing

| AinştainIsBack a răspuns (pentru DryCooker):

Buna idee sa te sinucizi! Dar ai grija cui lasi mostenire tigaile DryCooker din poza ta de profil.

| Guti14Haz a răspuns:

1 plan. Iei toate oule ascutite si le ascunzi iar unul ti-l opresti tie. Dup-aia sacaio la cap tongue

| ℵøℵαмε7655 a răspuns:

Îi zici mamei tale!

| KittyLaura a răspuns:

Treci peste.

| madalinapaula a răspuns:

Du-te la un doctor laughing