| MissDelevingne a întrebat:

Am continuat intrebarea care seamana cu pizza de la covrigarie.

Cum a ajuns burgerul la croitorie?

T/A

Răspuns Câştigător
| Popcorncubranza a răspuns:

Pai simplu si logic, ca si pizza din covrigarie: Mos Craciun [vecinu deghizat] a luat intr-un sac burgeri. Un copil a venit si a cotrobait in sac si, fiind si dinamita acolo, a explodat si au aterizat peste tot. Unul a aterizat pe turnul eiffel, pe unde a zburat superman si l-a lovit din greseala, cazand pe burta unui caine pe jumatate sconcs, iar burgerul dupa impact a ajuns in cornul unui rinocer mutant. Hipopotamul mutant treisfert din cereale Nesquik l-a atacat, si ca premiu a aruncat burgerul. A aterizat in buzunaru lui Costica Poper de la pantaloni, care si a dat jos fiindui cald si i-a dat la croitorie. Aia l-a vazut, l-a scos si la pus l-a vanzare. Niste extraterestrii l-au mancat si au facut intoxicatie alimentara la stomac si au fugit pe Neptun. Pe drum unul a vomitat acid, care o cazut peste Biberon si la omorat! Sfarsit. :devil)

2 răspunsuri:
| Șâret a răspuns:

Hă?
wtf?

| SociallyDepressed a răspuns:

Nu contează, contează că e acolo