| Foxie2 a întrebat:

Am cumparat si eu produse de la niveea si acum fata mea e...

http://www.google.ro/......tp?/imgres r:0, s:0

pe de o parte e bine cca exista astfel de produse.

http://www.bestmusic.ro/......87394.html
Voi ce credeti? Sa fac un tratament cu lapte?

5 răspunsuri:
| TraficantaDePufuletzi a răspuns:

Varsă-te pe tine.

| carminaburana43 a răspuns:

Rodusele Nivea in general sunt foarte bune.Produsul respectiv sau a fost expirat sau a fost depozitat in conditii necorespunzatoare ca eu de ani de zile folosesc produsele nivea si numai efecte placute si bune am avut folosindu-le.Incepind de la sampon pina la dus gel pina la crema de fata, deodorant toate le-am luat de la Nivea si absolut nu am avut nici o problema.Zic poate produsul era expirat sau depozitat in conditii necorespunzatoare sau la altceva a fost alergic fata ta si ai crezut ca e de la Nivea.Nu ai mincat sau baut ceva mai neobisnut de restul zilelor?
Tratament cu lapte in nici un caz. Daca problema e atit de grava ca in poza trebuie mers urgent la medic.

| CautNume a răspuns:

Carminaburana43 nu s-a uitat la categorie rolling on the floor

| Wilder a răspuns:

@carminaburana43, 3 cuvinte: ESTI BUTĂ.

(Da, stiu ca is doar doua, da ce sa fac...)

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Da.un tratament cu lapte ZuZu e cel mai bine.

Întrebări recente