| BudăSpiritOfVengence a întrebat:

Am descoperit inca o pitzi nustu daca a mai fost pusa da stiu intrebarea asta de anul trecut find :
http://www.TPU.ro/......-doar-o-1/
http://www.TPU.ro/......am-aparat/
parerii

17 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Nimic nu ma mai mira

| Bya132 a răspuns:

Vorba mea:
Mare ți-e grădina Doamne, (plus completarea de la Sugar) și cu mulți proști în ea

| Bastet a răspuns:

...zici că e copilăria meastraight face

| giuly a răspuns:

De când am citit asta, nimic nu mă mai miră http://www.tpu.ro/......sus-si-in/

| Mitsa a răspuns:

O idioata cu aparat dentar care nu stie sa sarute, da' se masturbeaza. big grin
altceva nu'mi trece prin minte straight face.

| Lisa a răspuns:

Hmmm la prima mi-e mila de saraca fata...adica daca a creeat dependenta. straight facestraight facestraight face
cat despre a doua... am avut si eu aparat dentar si stiu cum e :-s (p.s.: am avut la 10 ani)

| PastilăBă a răspuns:

Şi eu mă masturbam de la 3 ani.
Fraieroooolaughing

| Gumã a răspuns:

Ba du-te, la 6 ani nici nu stiam ce`i ala sex.(marog stiam da.nu ma gandeam sa-l pun in practica)
Copii obsedati.

| Ciufuliciii a răspuns:

Nu pot spune decat...OMGstraight face
Ce *** au astea in cap? Muci?

| Työlki a răspuns:

Soo,se masturba dar nu stia ca se masturba?
Daa fato, daca te saruti cu apart dentar ala o sa isi prinda limba acolo... your kidding me O.o

| ÎmplumutPufuieţiDalNuiMaiDauÎnapoi a răspuns:

Uita'te la asta =]] " : http://www.tpu.ro/......-si-am-13/ (tot o intrebare de'a ei)

| b342 a răspuns:

Doamne fereste!
Copchii fara educatie.ok, la 6 ani se masturbeaza, la 13, se masturbeaza, la 15 isi incepe viata, la 16 o vezi cu burta pana la gura, la 20 ce o sa mai faca?

| b342 a răspuns:

YukikoEstePlecataLaMunte,
ai mare dreptate!

| b342 a răspuns:

Comeandtellmesomething,
Doar traim in Romania.oh go on Nu ne mai mira nici daca nu mai sunt virgine de la 14 ani, ca oricum.ROMANIA!

| BigHeadItiSpuneSalut a răspuns:

Bai.da' ce e asta.prima intrebare e penala rau.cea de-a doua nici nu mai zic.e caraghioasa.ar trebui sa mearga la psiho.copchilasu e traumatizat pe viata.trist {incepe sa rada isteric}

Întrebări recente