Apache
| Apache a întrebat:

Am dreptate?
http://i.imgur.com/aWpjF.png

52 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mare dreptate, @Apache, mare dreptate...

| TeooTeo a răspuns:

99,9% ai dreptate :*

| Bogdanux a răspuns:

+oo dreptate.

| Bya132 a răspuns:

Da. Plus că mai toată lumea de la T/A se duc la D/S și fac trolling.
trebuie să recunosc, am făcut-o azi big grin

Apache
| Apache explică:

Eu si la d.s si la s.f...
*trebuie sa incetez cu prescurtarile astea...da mi-e lene...*

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Cam da.

| PinguinuL a răspuns:

Metin e iluminati... uuuu herp derp si derp herp.

| Prezidentul a răspuns:

Cum sa nu ai ma... -.-

| LolNope a răspuns:

Comics si Trivia Amuzante au un nivel de 60%(T/A, cel putin), unde sunt intrebari de genul "Cine ma face sa rad fundita!"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din pacate.

| MoonLight a răspuns:

Nici nu stiam ca exista categoria Cauze Nobile straight face

Răspuns utilizator avertizat
| Musique a răspuns:

Ai dreptate. straight face

| ĐoarUnPunctuleţ a răspuns:

Da,normal.

| Șâret a răspuns:

WTF is that Cauze Nobile?

| pwp a răspuns:

Ai maaaare dreptate!

| Dumnezău a răspuns:

Niciodata mai adevarat.Dar, ai omis categoria Muzica, dar eu as estima undeva pe la 65-70 % cu puturosii care nu cauta versurile si ii idolatrizeaza pe asa-zisii artisti.Pace!

| Pralină a răspuns:

Cata dreptate! Cata dreptate!*ii curge o lacrima*

Răspuns utilizator avertizat
| VacutzaRoscata a răspuns:

Cam da

| PinkDea a răspuns:

Mare dreptate

| Ahla a răspuns:

Ai,dar totul despre TPU unde e?hee hee

NOname
| NOname a răspuns:

Bună asta!
Apropo, şi la "Educaţie şi Cultură Generală" mai găseşti nişte genii, care întreabă unde se vând dispozitivele de copiere pentru Bac. Priceless!

NOname
| NOname a răspuns:

Ahla, bine zici. Chiar!hee hee

| AlQaeda a răspuns:

Clarr smug
Dar totusi cred ca o sa mai scada T/A pentru ca mi se pare ca mai dispar din acele " specimene fantastice " daca nu... ii DOMINAM ce mai laughing

| petruclaudiu78 a răspuns:

Graficul e facut dupa masuratorile lui @Apache (i se stricase si prostiometrul, dar nu-i problema, le-a aproximat el).
Data viitoare mareste scala si pune T/A cu capul atingand limita de sus (plus un cucui in afara). Schimba explicatiile de pe axa orizontala, fie cu unele mai amuzante, fie cu altele mai logice si cat de cat apropiate de realitate (prima poti sa o lasi, indeplineste ambele conditii).
Mai fa alaturi de graficul respectiv si un grafic mai mic si mai (ne)amuzant, in care sa arati influenta migratiei utilizatorilor de pe T/A, sub forma de trolling, asupra gradului de prostie de la celelalte categorii de pe TPU.

Apache
| Apache explică:

@petruclaudiu78...aha...si pe romaneste?