| mODIN a întrebat:

Am facut alaltaieri 13 ani de TPU. Ce pot face sa recuperez aceasta pierdere enorma? Am asigurare de la OVB, oare ei ma pot despagubi pentru daunele acestea?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Vorbești despre o pierdere enorma - adică cele 3.754 răspunsuri ale tale?

| J0B0MAT a răspuns:

De ce ar fi o pierdere? Oricum pierdeai timp respirând...

| Lupică27 a răspuns:

Ohoo, ce dura a fost asta!

| MistarGoGu a răspuns:

Pierderile sentimentale de la pooliticieni întra acolo? In asigurarea aia? Te-ai distrat! Dacă nu considerai ceva UTIL vieții tale te retrageai din prima săptămână și închideai contul!

| ILikeBlackCats a răspuns:

La multi ani