| alexandru_5382 a întrebat:

Am facut ceva straniu. Sa va spun! Cand am mers la baie la 00:00 nu m-am vazut in oglinda pe mine si am vazut un centaur (jumatate om jumatate cal) iar cand am mers in camera si m-am uitat pe geam in curte am vazut un centaur. Ce sa cred TPU.

18 răspunsuri:
| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Hmm,inseamna ca l-ai vazut pe nenea Woodenpints...Esti tigan?

| NoNameJunior a răspuns:

Prea multe filme horror.
te rog! eu am mers la 00:00 la baie, m-am uitat in oglinda si nu am vazut nici un centaurlaughing
sunt de acord cu gabryelle! este prea adormit la 12laughing

caramela
| caramela a răspuns:

Hey! trezeste-te ca ai un cosmar oribilwinking si sa nu faci pipilica in pattongue

| IMC90 a răspuns:

Lasa si tu etnobotanicele alea... Si ia-o mai usor si cu Naruto.

| Aleeeeeexandra a răspuns:

Te-ai transformat

| sorinL1 a răspuns:

Etnobotanicele nu sunt bune.

| guzanu92 a răspuns:

Prea multa laba frate...

| UnZambetPentruToti a răspuns:

Stii legenda cu cei 4 cavaleri [centauri]? cred ca tu l-ai vazut pe al 2 -lea si pe al 3-lea. omg inseamna mai e 1! 1 a fost deja cand a fost un razboi anul asta, al doilea tu in baie si al 3 a afara. se spune ca al 4 vesteste sfarsitul lumii. omg. si se spune ca maine e. omg...

| RyugaHideki a răspuns (pentru UnZambetPentruToti):

Wtf?
si...wtf?
misto centaur apropo smug eu l-am vazut pe mos craciun vara trecuta smug se dadea cu sania.

| UnZambetPentruToti a răspuns:

Asculta.eu doar glumeam.pentru ca era tarziu.ti s`a parut.noaptea de obicei vesezi ce ai in minte amestecat.pentru ca tu nu dormeai doar ti s-a parut. somnul te-a facut sa crezi ca e un centaur in oglinda.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Erai prea adormit la ora 00:00 happy

| hummer24 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa te culci la 22:00 nu la 00:00 laughing) pustiule

| username6636 a răspuns:

rolling on the floor))) laughing) LOL! Doamne fereste!
Cati ani ai de pui astfel de intrebari?!
Nu cumva ai vazut in oglinda un copil care n-are ce face?
Cica ai vazut un centaur! laughing Inseamna ca locuiesti intr-o casa bantuita si maine nu te vei mai putea sa te trezesti, pentru ca te-au mancat varcolacii si centaurii!

| Posesiv a răspuns:

Doamne, frate.
Incepeti sa puneti intrebari din ce in ce mai stupide pe TPU.
Si crezi ca daca ai vazut sau nu, avem noi ce sa-ti raspundem?
E de la imaginatie, prea multe desene si jocuri care nu sunt bune pentru varsta ta.

| Davidoaia a răspuns:

Esti centaur laughing))) ai grija sa iti pui copitelaughing)

| nooooc a răspuns:

La cum arati in poza asta te cred si eu

| alexandru_5382 explică (pentru nooooc):

Nu eram e era fratemeu

| annika a răspuns:

Mai copile tu te cam uiti la prea multe filmelaughing

Întrebări recente