| PinguinuL a întrebat:

Am facut un comic cu mesaj pentru toti utilizatorii TPU.
http://i.imgur.com/b4qcD.png

23 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Multi o sa il ignore.

| PinguinuL explică:

@alice
>n-am. (n-am)
>nimic. (nimic)
v-am dat mură-n-gură ce vroiam sa spun, scrie la sfarsitul comicului esenta.
dacă nu ai inteles cu atatea informatii mă tem ca câinele tău e mai deştept ca tine.

| NoChanceForUs a răspuns:

Nice one.
Pupincuriștilor, secțiunea Dragoste/Sex unde puteți face orice libidoșenie vreți e ceva mai sus.

Răspuns utilizator avertizat
| lalalalallll a răspuns:

Foarte comic comicullaughing

p.sbig grine ce merge asa greu TPU-u?

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Daca ar merge TPU ca pinguinu ar fi ceva!

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Bine...înţelegem

Dar de are TPU atatea probleme?

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Hihihee hee tare

| NumePublicAnonim a răspuns:

Adevarat,ce idioti sunt aia care intreaba doar de problemele de pe TPU. dar dc merge site-ul asa de greu? tongue

| Broadband a răspuns:

Trebuie uns cu ulei de mecanisme fine

si n-o sa mai mearga asa greu TPU

| Zendaa a răspuns:

Aaaa,acu a trecut invazia de comicuri Kill Justin Bieber?
Si-au gasit altceva...
Pentru cei care inca se intreaba de ce are TPU probleme-
Pentru ca voi stati ca porcul in morcirla de va tavaliti toata ziua inventand intrebari de o stupiditate ce intrece 100% si se umpla TPU de rahat, oare de ce nu merge TPU ca alta data?

| Malphas a răspuns:

Prea penal laughing.

| TraficantaDePufarine a răspuns:

Şi... de ce pla măşii merge TPU aşa de rău? laughing
Glumeam eu nu am avut probleme cu mumuseţea asta de site.

| Tequila a răspuns:

Intrebare, de ce merge TPU asaaa greu?! :3

| PrajituricaCuBomboneleColorate a răspuns:

Mdah...cam naspa...nam priceput nimicsad

| JustMetallica a răspuns:

Maxima ultima parte...laughing.

| infires a răspuns:

Ce ar fi sa iti vezi de peshtele taw si sa nu ne mai dai ordine...sti,daca nu iti plac intrebariile alea, nu le citi, si nici nu le raspune.De ce iti place sa fi rautacios? Sa stii ca nu faci pe nimeni fericit...ai face mai fericita lumea daca ti'ai tine perarie pentru. tine.

| YOUdriveMEcrazy a răspuns:

Ce tare e

| mdany a răspuns:

Mai fiu de tarfa laughing tare

| Sofiaღ a răspuns:

Bună.
Da, ai dreptate, mulţumesc pentru postare.
Pa, pa.

| wiufh a răspuns:

Super comicul, mai ales partea aia cu Homopopogay, si TPU care merge ca bunica. laughing
Esti foarte tare, mai fa din astea!
Multa inspiratie!

| NinelGuevara a răspuns:

Geniaal ^^

| PasăreaOceanică a răspuns:

@ĂηηζΐΜűżÿ te-ai luat dupa intrebarea mea
poate ca este pinguinuL mai dur dar e unul dinre comicari excelenti care ia avut siteul asta...
si cum zici tu ca ar fi mai bine daca isi tine parerile pentru el
uitate cata lume e interesata de comicurile lui si de ce vrea sa spuna
si pe orice comic de pe acest site te uiti are idei din ale lui.
absolut fiecare! rar se strecoara unul fara idei de ale lui
huh am obosit rolling on the floor voiam sa spun doar sa nu mai fie chiar asa aspru