| Speed99 a întrebat:

Am gasit dovada ca Exceel este o guma!
De fapt, mi-am dat seama ca este o guma, pentru ca, in poza lui de profil, este ceva ascuns, ce doar unii oameni pot vedea. El face reclama la guma de mestecat.
Hai sa aruncam o privire :

http://i.imgur.com/vdi4uZp.png

Dupa cum puteti vedea, lacrima din ochiul sau este aproape identica cu guma de mestecat Excel.

Iar unii care stiu de Masoni si de Illuminati (daca nu, uitati-va pe youtube la : industria muzicala demascata), trebuie sa stie cu siguranta ca ei (Illuminati/Masonii) folosesc anumite miscari care le simbolizeaza idolul (in cazul lor, Baphomet sau Ochiul A Toate Vazator).
De exemplu, semnul asta : http://i.imgur.com/elRPs2M.jpg. Este o piramida pe care o schiteaza Jay-Z. Vedeti in coltul din stanga al pozei, jos, un ochi imprimat pe piramida? El este Ochiul A Toate Vazator.

Bun, acum sa revenim, trebuie sa va spun ca Exceel, isi pune poze de profil cu lucruri ascunse, pe care ochiul nu le observa, dar ele au o influenta secreta (in cazul asta, ne influenteaza sa mancam mai multe gume), la fel cum fac si Illuminati si Masonii.
Va mai dau o data poza, ca sa intelegeti : http://i.imgur.com/vdi4uZp.png. Deci, dupa cum am mai zis, lacrima, este aproape identica cu guma de mestecat Excel.

Dupa mine, acest caz, este in procente de 99% real.

CAZ INCHIS.

26 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Chiar trebuie să de faci avocat.
Ai argumente bune. Aproape că m-ai convins.

| suităr a răspuns:

єχcєєℓ= Illuminati-Mason

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Abia m-am trezit, când mi s-a făcut iar somn yawn

| W3R4 a răspuns:

Şi acum oare nu te întrebi:" De ce dracu' nu răspunde exceel?"...dar şi tăcerea e un răspuns! laughing

| єχcєєℓ a răspuns (pentru W3R4):

єχcєєℓ învață fă că mâine are examen!

| ww2Totenkopf a răspuns:

O intrebare minora:``Este adevarat ca exceel devine dominat de testosteron in noptile cu luna plina?``

| Ayako a răspuns (pentru ww2Totenkopf):

Varcolac?

| Speed99 explică (pentru ww2Totenkopf):

thinking Probabil.

| ww2Totenkopf a răspuns (pentru Ayako):

Nu.Copil dominat de testosteron, adica violeaza tot ce misca, chiar daca sexul este nepotrivit.

| ww2Totenkopf a răspuns (pentru Speed99):

Trebuie sa avem grija, o sa violeze tot ce misca, chiar daca acel ceva nu face parte din specia potrivita.

| Ayako a răspuns (pentru ww2Totenkopf):

Ciudat...

| Ayako a răspuns (pentru ww2Totenkopf):

In seara asta e luna plina?!

| ww2Totenkopf a răspuns (pentru Ayako):

Nu se stie.

| Ayako a răspuns (pentru ww2Totenkopf):

Parca a fost aseara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor Speed-> Cel mai bun detectiv
-> Cel mai bun compozitor

| Speed99 explică (pentru anonim_4396):

blushing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Speed99):

De ce te-ai rusinat? (as fi pus emoticonu' ala, dar stiu ca te enerveaza)

| Speed99 explică (pentru anonim_4396):

Pai, nu trebuia sa zici chestia aia. blushing

Pentru ca deja cu totii stiu ca eu's cel mai bun compozitor si detectiv. (glumesc, nu vreau sa ma laud)

| anonim_4396 a răspuns (pentru Speed99):

Nu, pe bune acum, chiar ai talent. Imi plac mult cantecele tale. O sa ajungi ceva gen Guees Who. happy

| Bia001 a răspuns:

Si cunde te-ai gandit la asta? cum ti-a venit prin minte?>

| Speed99 explică (pentru Bia001):

Nu mi-a venit in minte.
Pur si simplu am dat in paint pooza si am dat zoom, si am fost foarte foarte atent la si cele mai mici detalii.

| Bia001 a răspuns (pentru Speed99):

Aha.si compozitor, si detectiv...

| Speed99 explică (pentru Bia001):

Strabunicu' trebuie sa fie mandru de mine.

| ßσьσсєℓα a răspuns:

Ai dreptate happy in coltul drept de jos nu-i asa ca formna norului e ca un sarpe (daca vezi imaginea intreaga)? єχcєєℓ face reclame la serpi happy sau... la jucarii porno :o

| MдĐдLiNид a răspuns:

O.O sincer e foarte bine elaborat cazul...

| Ovidiu004 a răspuns:

Bravo!