| Jonwtg a întrebat:

Am gasit pe site-ul https://gabeeeh.wordpress.com/2009/12/26/10-intrebari-ci udate/ o intrebare normala cu un raspuns ciudat care suna cam așa: Cand erai mic, ce le raspundeai celor mari la intrebarea: Ce vrei sa te faci cand vei fii mare? (Raspunsul):
-Vanzator la sifoane. Ce-i drept, inca am sanse mari sa prind un loc. ____Aș vrea și alte raspunsuri ciudate la o intrebare normala, iar cel care raspunde cel mai bine primește

Răspuns Câştigător
| Vlach a răspuns:

Cum te numesti?
-eh, cum ma numesc, ce-ti pasa tie cum ma numesc eu? hai ca esti culmea, ce mai vrei acu, cnp? copie dupa certificatul de nastere?

Întrebări recente