nony
| nony a întrebat:

Am inteles eu bine ca nu se mai posteaza ¨Anonim¨ sau Blogul a prins viata si a postat ( in secret ) in locul Adminilor?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pleosc.mai misti? am un paienjenel acasa.si-i e foame.hai cu taticu, sa te fac o cina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate am inteles, intrebarile anonime nu se mai posteaza direct pe site, intai trec pe la moderarewinking.

| AndutzaAndu a răspuns:

Trec pe la moderare întrebarile anonime, mă bucur că în sfârşit s-a rezolvat şi problema asta.

Întrebări recente