| jolidon a întrebat:

Am mai pus intrebarea. ce preferati intre blonde si brunete dar ma refer strict la infatisare nu la inteligenta sau la performanta din pat. e o prostie sa spui ca blondele sunt proaste si brunetele destepte. pun intrebarea pentru ca vreau sa ma vopsesc si nu stiu cum

10 răspunsuri:
| jolidon explică:

Mentionez ca am ochii verzi si pielea alba cu o tenta aurie asa...adica nici alba alba

| Purgatoriu a răspuns:

Ar fi mai bine sa nu alegi un blond de pitipoanca. Poate un blond cenusiu inchis(ca mine) pare mai mult brunet si e super

| maya00 a răspuns:

Nu conteaza ce culoare are parul tau, conteaza cum te simti tu bine

| Bya132 a răspuns:

Eu te-aș sfătuii să te faci roșcată, dar roșcatul Biancăi Drăgușanu.

| jolidon explică:

Nu nu sigur nu as alege ceva de pitzi.dar mi-a placut mult tipa blonda de la roberto cavalli

| giuly a răspuns:

>implicand ca ii pasa cuiva

| YepIsSuspended a răspuns:

Satenasmug

| Shift a răspuns:

Mie imi place cum e vopsita tipa asta:
http://img3.lln.crunchyroll.com/......5_full.jpg

Daca vrei blonda, cred ca nuanta asta e potrivita. :]

Imi place mult si culoarea asta, desi nu e nici blond, nici brunet :-" :
http://www.kpoplive.com/......hoto-2.jpg

Poti sa te vopsesti si bruneta cu suvite blonde sau blonda cu suvite brunete.:-"

Succes!

| Broadband a răspuns:

Nu conteaza daca e blonda, roscata, satena, bruneta
daca fata stie sa se comporte, sa fie frumyx, desteapta.
poate sa fie si alba in caplaughing( glumeam)

| KimDinca a răspuns:

Depinde cum crezi tu ca.ti sta bine ca nu conteaza parerea celorlalti ci ceea ce.ti place tie

Întrebări recente