| Komodo a întrebat:

Am mâzgălit şi eu ceva în paint pentru prima oară... http://i.imgur.com/WngzY.jpg Scrieţi un scenariu cu ce se întâmplă mai departe

29 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Se va sparge ecranul calculatorului meu.

| NoChanceForUs a răspuns:

Băi,desenezi banal, dar spre deosebire de ceilalți cartofi mă amuză coerența coamecurilor, așa că ai o bilă albă pătată de grafica 2D și maltratată ca un porumbel violat anal c-o vioară.

| Șâret a răspuns:

Doo zile? You dissapoint me, son.

| AikkoxD a răspuns:

Toată lumea moare.

| Zendaa a răspuns:

God,is that you?

| Bitzy a răspuns:

Nu se întâmplă nimic mai departe.
Cei 2 mor de porumbită (răzbunarea porumbeilor)...

| EdiT a răspuns:

GoodJob.

| LotusRadioactiv a răspuns:

Mai uita-te prin intrebarile mele. Ai multe de invatat.

Răspuns utilizator avertizat
| LotusRadioactiv a răspuns (pentru Komodo):

Just look on my TPU questions.

Răspuns utilizator avertizat
| Polaris a răspuns (pentru LotusRadioactiv):

Pff, ce-ți mai place să te lauzi, băi.

| LotusRadioactiv a răspuns (pentru Komodo):

Nu. Ramai cu punctele si liniutele tale, daca esti asa limitat la cunoastere laughing

| LotusRadioactiv a răspuns (pentru Polaris):

Euuu? smug
Neh, dar mi-e leene sa-i dau sfaturi scrise, cum mai facea NoChanceForUs la prima mea "mazgaleala" laughing
Fii tu bun te rog...puppy dog eyes

Răspuns utilizator avertizat
| LotusRadioactiv a răspuns (pentru Komodo):

Bine ma, orgoliosule. Poate te straduiesti si tu mai mult data viitoare, ca tot te-am calcat pe coada aia ta de dracusor.

Răspuns utilizator avertizat
| LotusRadioactiv a răspuns (pentru Komodo):

Nenorocitule sad!
Sa nu ma satisfaci pe mine ma? Te blestem sa ramai virgin pana la 26 de ani!

| Aneurysm a răspuns:

Fan Homestuck?

Răspuns utilizator avertizat
| Aneurysm a răspuns (pentru Komodo):

Nici nu trebuie sa fii. Dar ai putea trage o fuga pana aci' http://rostuck.forumgratuit.ro/ (nu e forum-ul meu, daca intrebi, dar am cont acolo si ma dau mare)

Răspuns utilizator avertizat
| Aneurysm a răspuns (pentru Komodo):

Aw :C

Răspuns utilizator avertizat
Întrebări recente