| NeverAlone a întrebat:

Am nevoie de interventia mamei omida.
Oare o sa ma casatoresc cu Gheorghinel? E cu 4 ani mai mare ca mine si...nu stiu daca e bun la pat.
TPU, ce ma fac?!

5 răspunsuri:
| αηηα a răspuns:

Întreab`o pe Măria din deal.Cică mai de mult se fu... găreau prin şură o.O

| blueangel99 a răspuns:

Dragă, eu nu-s mama Omida. Dar îţi dau un sfat:
Mai bine să ştii că acel picghinez surd nu e castrat şi nici depuricat.
Mai bine te căsătoreşti cu Ionel, că e cu 3 ani mai mare decât tine şi are un pudel cu auz bun, cu blană bună, depuricat şi castrat.
Tu alegi acum...

| dadasssssssss a răspuns:

Nu stii daca e bun la pat thinking Pai incearca-l si o sa-ti dai seama.

| XxDeliutsaXx a răspuns:

Nu stiu

| XxDeliutsaXx a răspuns:

Nu stiu vezi si thu...laughing