| PaPi a întrebat:

Am nevoie de niste mesaje amuzante de "La Multi Ani" pentru cea mai buna prietena a mea. Mentionez ca "Scumpa" si "iubita" in vocabularul nostru nu prea exista avand in vedere ca de obicei facem misto una pe alta sau ne numim in toate modurile posibile laughing si totusi nu ne suparam niciodata una pe cealalta.

5 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

La mulți bani, ca să ai ce ne da la anul.

| anad a răspuns:

In ciuda faptului ca 365 de zile pe an pentru cei din jur esti o oroare, azi e ziua ta si pentru noi e sarbatoare. "La multi ani"

Acest mesaj nu contine grasimi, colesterol sau aditivi. Este in intregime natural, dar contine mult, mult zahar. Totusi, nu poate fi nici pe departe la fel de dulce ca persoana care-l citeste. Zambeste si "La multi ani!"

| Ashadow a răspuns:

E ziua ta şi nu ştiu cum să-mi stăpânesc euforia, să trăieşti câti kilometri de autostradă are România!

Îţi urez un an plin de "S": Sănătate, Sinceritate, Serenitate... După cum vezi, nu am scris S*x, eu fac urări, nu miracole... La mulţi ani!

În ciuda faptului că 365 de zile pe an pentru cei din jur eşti o oroare, azi e ziua ta şi meriţi o sărbătoare. La mulţi ani!

Azi vreau să pună fiecare câte o sumă simbolică şi să bem pentru tine pâna la coma alcoolică. La mulţi ani!

Te bucuri de viaţă ca un adevărat golan şi în ciuda previziunilor medicale ai mai trăit un an. La mulţi ani!

Trei maimuţe au scăpat de la Zoo. Una a fost prinsă uitându-se la TV, alta jucând fotbal, iar a treia citind acest mesaj! La mulţi ani!

Prietene, aminteşte-ţi că fără prostie nu ar fi înţelepciune şi făra urâţenie nu ar frumuseţe. Deci lumea are nevoie de tine. La mulţi ani!

| MIRUNAmyra a răspuns:

De ziua ta iti scriu aceasta scrisoare, oficial esti mai mare si chiar si asa e sarbatoare.Ma inviti nu ma inviti la ziua eu oricum tortul til voi manca.In lumanari eu voi sufla, si cadourile o sa iti stric.(In timp ce tu citesti aceasta scrisoare, eu iti fur cadourile). Oricum cu toate acestea iti urez in semn de sarbatoare, tu cea mica La multi ani fa!

| Ionela_Matei_1990 a răspuns:

Deci...asa sunt si eu!
Calcate-ar trenul FERICIRII
Traznite-ar fulgerul IUBIRII
Inecate-ai intr-un lac de SANATATE
Cadeati-ar in cap un sac cu BANI
Si desigur,, LA MULTI ANI''

Întrebări recente