| DarkSunshiine a întrebat:

Am nevoie urgent de un raspuns corect si dau fundita! cine stie cum si de unde sa downloadez MAME unde sunt multe jocuri si cu sailor moon, x-men... l-am mai avut de mult timp dar nu mai stiu de el plzzz fundita

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ninjauak22 a răspuns:

Scrie pe google download x-men si prima pagina si da download

| ninjauak22 a răspuns:

Scrie pe google x-men download si prima pagina si download eu asa m-am download pe am meu

| Carter a răspuns:

Care are nevoie de mame32 sau orice joc sa dea add la rogue_nazz happy thx