| anonim_4396 a întrebat:

Am o clona:http://www.TPU.ro/utilizator/grcb
ACEST OM E UN PLAGIATOR CARE nu stie sa isi faca propiul nume si sa isi aleaga propia poza. Daca face ceva rau nu sunt eu ca eu am funde si mai multi preteni.

Răspuns Câştigător
| RespektSiAtat a răspuns:

Tu esti unic, nu poate sa te copieze nimeni, esti un om destept si foarte bun, si de accea nu o sa va confund nicoiodata!

14 răspunsuri:
| DaVà a răspuns:

Să mă uit câţi DaVa sunt? Cred că nu mere ăla...

| ViezurE a răspuns:

Ăla era şi clona mea...

| Radier? a răspuns:

Aşa şi? Tu din ce gaură ai mai apărut?waiting

| Blackwoman27 a răspuns:

Ok! Nu esti tustraight face.Si intrebarea care-i? waiting

| Aleqa a răspuns:

Si? Crezi ca imi pasa asa mult ca ai o ''clona''? Du-te si arunca-te in Dunare.

| CaRaMiDa a răspuns:

Sa mori tu...tu esti, cine si-ar pune numele tau

| ZK a răspuns:

Respekt,tu vorbesti serios?

| ZK a răspuns:

Esti un prieten bun, respect happy

| ȚiganTranspirat a răspuns:

Bucurate ca ai un admirator laughing, Alex!

| RespektSiAtat a răspuns:

Da tigara, ce nu fac eu pentru funda? intrebaari comice, scuze mdany

| RespektSiAtat a răspuns:

Dar sa fim seriosi... chiar esti un om bun!

| iasmina0archie0fan a răspuns:

Ei si? Macar stim ca tu esti unicul.winking Daca omu' nu a fost inspirat...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Acm e la moda mai multi utilizatori cu aceiasi poza si acelasi nume, si dupa va certati care e adevaratul? sunteti culi rolling on the floor) haha

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se spune propRiul.