| hateJB a întrebat:

Am o colega la scoala care ma enerveaza si veau niste replici pentru ea?

Răspuns Câştigător
| oanyyy a răspuns:

Bună! Am o gramadă de replici care s-ar putea să-ţi folosească:
1)Băi,tufă de Veneţia!
2)Hai,clonţul mic!
3)La tine, prostia e mare şi grasă!
4)Eu n-am văyut aşa ceva în viaţa mea:un cap aşa de mare iar în el un creier aşa de mic!
5)Coropişniţoaie cu creier de bălegar de cămilă
6)Vezi,dacă nu taci odată îţi bag mâinile alea subţiri ca chibriturile in maşina de tocat carnea, iar ce rămâne dau la câini!
7)Auzi,vorbeşte,dar prin mimă!
8)Auzi,cred că te+am văzut ieri la grădina zoologica
9)Băi,tu faci figuri de buftea cu mine?
10)Eşti dovada vie că un om poate trăi fără creier!
11)Auzi,dacă tot te dai la băieţi cu fardul tău de pleoape, nu vrei să îţi fac un machiaj mov dându-ţi un pumn in ochi?
12)Fă,panaramo,tu faci figuri de buftea cu mine?
Cam atâtea mi+au venit pe moment! Te pup dulce si astept o funditză! AAAA si daca nu ştii cum am facut ca să scriu cu literele ş, ţ, Iti zic acum:

Start----->Control Panel----->Date time languange and regional options----->Add other languanges----->Selectezi Romanian----->Ok----->Apoi dai in bara unde scrie start(cea de jos)in dreapta iti va aparea o caseta unde scrie----->EN iar tu dai ----->RO IMI DAI FUNDA?

7 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

„ba,inchideti geamu ca isi ia zboru parasuta!"
„bai, tufa de venetia!"
„cate kile de machiaj ti-ai pus azi pe fata?"
cand e liniste in clasa:„un moment de reculegere, va rog.a murit si ultimul neuron a lu X"
spune ce iti vine pe moment.si nici nu e bine sa taci si sa inghiti.ca asa toti te vor lua drept fraier/a.mai repede se va satura daca o enervezi si tuwinking

Răspuns utilizator avertizat
| Digital112 a răspuns:

Lua-mi-ai hamsteru-n chirie.

| FucktheSystem a răspuns:

Adta nu e catergoria "Adoleșcenți".
Și ca sfat, cel mai bine ar fi să ignori, dacă la dai replici la satisfaci și ele văd că te deranjează. Dacă văd că nu îți pasă o să renunțe.

| SăcsyLlamă a răspuns:

Il iubeste pe Biberon? Daca da, nu mai scapi de ea.

| DaaNNuuTzz a răspuns:

Esti o parasuta, panarama, trfutsa penala happy

| LoVeIsMyAir a răspuns:

Inainte de orice trage aer in piept
gandeste-te la defectele tale
gandeste-te la ce o sa se intample daca faci asa ceva
apoi ii poti spune colegei tale: daca u iti vei inchide gura va fi mai bine...dc sa ne uram cand putem fi bune prietene?