| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare pentru cei ce sunt interesati, sa compare doua fete!
1. http://imageshack.us/photo/my-images/19/mr3w.jpg/
2. http://img203.imageshack.us/img203/2950/3gx1.jpg
Care vi se pare mai frumoasa?
Cei rautaciosi sa nu se oboseasca! :)

PS: Multumesc anticipat!

17 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Mda... de ce la T/A?
Și, ai cerut acordul celor două înainte de a pune poze cu ele pe un site?

| DejaVuDoc a răspuns (pentru Musique):

Da am cerut si au fost de acord cu pozele, ele doua sunt interesate sa vada care este mai frumoasa... devreme ce nu stiu sa navigheze foarte mult pe un PC, le ajut eu happy, dar care este mai frumoasa?

| Musique a răspuns (pentru DejaVuDoc):

NU contează care e mai frumoasă. Ambele au ceva frumos în ele, ceva ce o diferă de cealaltă.
Mna, chiar dacă le-ai cerut acordul, nu mi se pare normal să le pui pe internet. Bănuiesc că voi trei aveți mai puțin de 14 anișori.
Frate, șterge întrebarea cât mai poți.Pe lângă că e stupind să ceri părerea celorlalți despre 2 fete, ambele frumoase, nu te gândești unde pot ajunge pozele alea...
Maturizați-vă copilași.

| suit?r a răspuns:

De ce pe T/A?

| DejaVuDoc a răspuns (pentru suit?r):

De ce pe ce?

| suit?r a răspuns (pentru DejaVuDoc):

T/A= Trivia Amuzante

| DejaVuDoc a răspuns (pentru suit?r):

Aici a nimerit, dar, care este mai frumoasa?

| A??eA??exa a răspuns:

De ce nu vad absolut nimic?!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esti distrus laughing la prima scrie ca foto a fost mutata iar la adoua arata pe Bruce Lee in postura de DJ laughing))

| AtsukoKure a răspuns:

Niciuna!

| Abby1516 a răspuns:

Prima

| Yamageniule a răspuns:

Nici o data sa nu te iei dupa aspect iate dupa sufet, dupa cum gandeste, dupa felul ei de a fi.

| DejaVuDoc a răspuns (pentru Yamageniule):

Stiu asta, dar care arata mai bine?

| Yamageniule a răspuns (pentru DejaVuDoc):

Eu zic ca prima e mai inalta(cred) si mi se pare mai ok adica e mai matura. happy

| Yamageniule a răspuns:

Eu cred ca prima! e mai ok! pare mai matura decat a doua.

| Loveforallguys a răspuns:

A doua, e mai simpatica decat prima!

| FrankCastle a răspuns:

Blonda, prima se vede ca este cam vopsita, e draguta dar mai tare e blonda, arata mai copilareasca, mai simpatica si are ochi albastrii misto! Bravo ma man, ai din ce alege!winking