| anonim_4396 a întrebat:

Am o rugaminte.raspundeti fratilor la intrebarea cum se curata ciorba de burta? sau dati o reteta la cum se face dar hai toti odata. incepeti ...ACUM? poate scapam de ea?

Răspuns Câştigător
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Sa stii ca sunt raspunsuri, dar tot nu dispare.

5 răspunsuri:
mariana
| mariana a răspuns:

Probabil ca nu ai observat insa "ciorba de burta" s-a terminat deja, au mancat-o, curatata ori nu, cei care tot navigheaza pe TPU.
Daca esti ingrijorat sa stii ca eu m-am abtinut si nu am mancat ciorba de burta pentru ca, sa-ti spun sincer nu-mi place.
Acum serios vorbind, nu stiu ce se intampla insa unele intrebari "stau " la intrebari recente de ti se uraste de ele. Cred ca este posibil sa fie o defectiune pe site, care " ne sufoca" cu intrebari care deja s-au perimat.
Sunt alaturi de tine Tepes si sunt sigura ca nici tie nu-ti place ciorba de burta. Este adevarat?

| Bishop a răspuns:

Scuze, nu-i tata acasa ca el stie sa facahee hee

| viatadecacatt a răspuns:

Aolooooooo numai scapam de intrebarea aia deci in fiecare zi o vad de 10000000000000000 oriangry

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai, mai, mai Brutus mai...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

S-a prins ca racitura.nu mai scapam .asta.e.cine a pus-o sa si-o ia inapoi, caaaa... s-a acrit.