| chiftelutacrocanta a întrebat:

Am observat ca omul cand incepe sa faca o gluma de un anumit stil si vede ca oamenii rad de gluma lui, continua sa faca glume pe seama altor lucruri tot in acelasi stil.Pur si simplu ii vin inspiratii glumete de acelasi stil.Deci porneste cu o gluma de un anumit stil, vede ca oamenii rad la gluma lui, si continua sa se inspire in acelasi stil si sa faca glume de acelasi stil. Sper ca m-ati inteles.Am dreptate sau nu este adevarat ce am scris? De ce se limiteaza omul la acelasi stil de glume cand incepe sa faca o gluma de un anumit stil si vede ca altii rad de gluma lui?

1 răspuns:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pentru ca acea gluma a fost pe moment si efectiv ceva timp dupa se fac glume referitor tot la acel subiect. Pana ii trece farmecul.