| anonim_4396 a întrebat:

Am observat ca sunt 2 "ihatecretaker" pe TPU:
1)Super-comicarul Cretaker (care a reusit un troll de zile mari schimbandu-si numele asa).
2)Nu stiu sigur cine e, dar cred ca tot Cretaker este...
P. S. : Unii au crezut ca nr. doi sunt eu, ei bine, nu sunt!
P. P. S : Ba, am o singura explicatie pentru numele schimbat al lui Cretaker: Se poate ca nr. 2 sa fie altcineva iar Cretaker (glumet cum este) si-a schimbat numele ca atunci cand scrie un raspuns lumea sa creada ca nr. 2 a spus acea chestie.
P. P. P. S : Scuze pentru roman.
Voi ce credetithinking

9 răspunsuri:
| Bastet a răspuns:

*se scutura*

se pot face doar 2 P. S. (P. S. si P. P. S)

in legatura cu intrebrea:nu am inteles nimic!

P. S:esti userul meu preferat (mai ales de cand ti-a venit ciclul)

| Bastet a răspuns:

@Lxa

eu cred ca e de vina apa calda (clar descoperita de Tudorrrr)

Răspuns utilizator avertizat
| pinguinuVerde a răspuns:

Wow. Ai îmbârligat frazele astea aici, zici că faci cârnaţi. Am înţeles doar că sunt doi de ihatecretaker şi că unul s-ar putea să fie el şi al doilea la fel dar nu ştiu ce, de aici mi s-a tăiat filmul.

În fine, am înteles totuşi ceva, dar cine putea fi? thinking

| Loome a răspuns:

Ca trollfaceul care l-am desenat si il arat la web e briliant.

| Loome a răspuns:

P. s. imi astept stupizii.

| DeeDee a răspuns:

1) a reusit un troll de zile mari schimbandu-si numele? numai daca lumea mai pune intrebari legate de numele lui si se cearta acolo ca la ca usa cortului, altfel e doar o mica farsalaughing troll successful pentru ca ai pus tu intrebarea astalaughing

2) E cineva care cauta atentie. Deci - chiar conteaza?

Ca sa spun ca nu e nevoie sa fie 2 daca persoana respectiva stie sa foloseasca un proxy server si apoi sa se dea za cute little noobbig grin

| Lxa a răspuns:

Noi credem ca e frig afara.
Tu ce crezi?

| Doodă a răspuns:

Sa mor eu daca am inteles ceva...

Întrebări recente