| hereo a întrebat:

Am si eu nevoie de un sfat urgent! Deci care din aceste doua credeti ca e potrivita pentru EuroVision 2012? 1.http://www.youtube.com/watch?v=xViasprs9EM&feature=relat ed 2.http://www.youtube.com/watch?v=8tOYTkQ2e_E&feature=fvwre l Nu ma pot decide pentru ca sunt frumoase si fizic si psihic, de voce nu mai zic nimic pentru ca am ramas fara cuvinte (o sa le caut pe Gugal mai tarziu)! Deci voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| Esperança a răspuns:

Dar tu nu vezi ca e cenusareasa?
Cenusareasa gay?
Da de asta ce zici? Cica urca scarile :))
http://www.youtube.com/watch?v=L3TtgnNf5qE&feature=related

12 răspunsuri:
| CastraveteMurat a răspuns:

Îmi place a 2 -a. F*CK!
*roboțellasamăsăpostez*

| CoMyYySiAtat a răspuns:

Nu stiu, dar sunt sigura ca prima e potrivita pentru penseta!

| TotEuBaiiIsBack a răspuns:

Prima cantacioasa are o problema mare...La cap...Vedeti fereastra din spatele ei? Credeti ca incape pe ea? Din cate vad si cu 2-3 zoom`uri pare ca sta la un etaj inalt:>
Va bagati?:>:>
Eu am impresia ca e inchisa in dormitor de catre parinti pentru ca numai acolo filmeazaa
http://www.youtube.com/watch?v=MjFiCDLCsZI&feature=related
Ce roza e=))

| hereo explică (pentru TotEuBaiiIsBack):

rolling on the floor Da mai dar macar ea e fericita, asta e tot ce conteaza. Si-a facut si suvite roz acum chiar ca e foarte misto gajica. Traiasca Giastyn Bibar :-ss

| TotEuBaiiIsBack a răspuns (pentru hereo):

Si-a facut suvite pentru Giastin Biberon.Ce stiti voismug
Mai are 4 cover-uri
Hai pa ca am cover-uri de vizionatlaughing

| TotEuBaiiIsBack a răspuns:

Btw...Asculta numai Pitbull...Sasracul sad
Oare cum se simte cand stie ca astfel de specimene esuate ii fac coverurilaughing?

| Esperança a răspuns:

Sunt singura careia i se pare ca fata aceea din primul videoclip are cap de para si parca ar avea ceva in gat?

| TheGrayWolf21 a răspuns (pentru Esperança):

Aia nu e fata e un gay cred

| TheGrayWolf21 a răspuns (pentru Esperança):

Mi-a placut cel mai mult la final cand urca cate 2. La coborare cred ca se rostogolea pe alea care urca.

| hereo explică (pentru Esperança):

Lollaughing

| Esperança a răspuns (pentru TheGrayWolf21):

Dar tu nu vezi ca e cenusareasa?
Cenusareasa gay?
Da de asta ce zici? Cica urca scarile :))
http://www.youtube.com/watch?v=L3TtgnNf5qE&feature=related

| Rebeca2911 a răspuns:

Parerea mea este ca Sunca aia umblatoare care canta "I will always love you" merita sa participe la Eurovision.

| AndreChan a răspuns:

A doua clarwinking

Întrebări recente