| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare.Cum pot scapa de ei si unde isi fac ei culcusurie?

14 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

În părul tău. Păduchii sunt așa răi.

| AikkoxD a răspuns:

Dai cu insecticid.

| CriminalăÎnSerie a răspuns:

Nu poţi. Vei muri.

| thealchemist a răspuns:

Si-au facut deja culcusul la tine in cap iar ca sa scapi de ei ai nevoie de o spalare pe creier.

| onasis1961 a răspuns:

Bănuiesc la ce te referi! Culcuşuri au pe cap şi foarte mult la rădăcina părului Pubian! De scăpat, scapi foarte uşor! Dai cu benzină în zonele specificate, după care aprinzi o brichetă!

| 0rlando a răspuns:

La tine sub pat și nu poți scăpa de ei.

| FemeiaPisică a răspuns:

In buric isi fac culcusurile straight face.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred că ai greşit când ai formulat întrebarea.

| BogdanelululTheGodfather a răspuns:

Paduchii trag la caca, deci, nu ai cum sa scapi de ei.

Răspuns utilizator avertizat
| Emilian601 a răspuns:

Nu poti scapa de ei, oricat ai vrea, laughing incerca sa accepti realitatea ai probleme grave, cazuri ca ale tale nu sunt rare, idiotii sunt peste tot asa ca incerca sa te obisnuiesti cu ei... si se cunoaste faptul ca idiotii se dezvolta si in cele mai rele conditii.
sunt peste tot laughing

| pintexim a răspuns:

Care ei?

| pYv a răspuns:

Alt oligofren cu intrebari tampite straight face iti ziceam un raspuns pe masura dar nu ma obosesc pentru asemenea rahaturi de intrebari incomplete si/sau misto!

| Koo a răspuns:

In fund.