cristacheceliute
| cristacheceliute a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru fanii lui Justin Bieber. 3 pisici manaca 3 soareci in 3 minute. In cate minute mananca 100 de pisici 100 de soareci?

Răspuns Câştigător
| AndreeaSiAndra a răspuns:

In 100 minute si sunt mare fan justin bieber

34 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai logic ca in 3 minute! big grin Sunt fan justin biber! Il :X! Poate cei care vor citi acest mesaj vor zice ca sunt obsedata dar nu-i asa...file:///D:/Wall/Emilia/P1030752.JPG

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

3 minute

| maria_5654 a răspuns:

3 min

| Maria_Eufrosina_Crisu_1953 a răspuns:

Dar,te-ai gandit de cate pisici este nevoie pentru a prinde 100 soareci in 100 minute?

Întrebări recente